Trwa ładowanie...

"Nasz Dziennik": Będzie milion podpisów

Ponad pół miliona osób poparło już wniosek o przeprowadzenie referendum w obronie polskiej ziemi i zachowania dotychczasowej formy funkcjonowania Lasów Państwowych - pisze "Nasz Dziennik".

"Nasz Dziennik": Będzie milion podpisówŹródło: AKPA
d1ie14t
d1ie14t

Sprawdziliśmy i przeliczyliśmy już ponad 557 tys. podpisów - mówi poseł PiS Jan Szyszko. A jeszcze tydzień temu było ich ok. 300 tys.

Dynamika jest wyśmienita i wiele wskazuje na to, że niedługo uzbieramy milion podpisów - szacuje b. minister środowiska. To efekt tego, że w akcję włączyło się tak wiele osób, za co serdecznie dziękujemy - podkreśla Szyszko.

I choć zebrano już wymaganą liczbę głosów poparcia, by złożyć wniosek o przeprowadzenie referendum ogólnokrajowego, to akcja się jeszcze nie kończy.

- Wniosek wkrótce zostanie złożony, ale znając przychylność ekipy rządowej wobec tej inicjatywy, uczynimy to, gdy zbierzemy co najmniej 50 proc. więcej podpisów niż wymagana liczba - wyjaśnia polityk PiS, który zwraca się do czytelników "Naszego Dziennika" z gorącym apelem, aby nie ustawać w zbieraniu głosów poparcia.

Naszym pragnieniem jest to, by każdy z Polaków mógł zapoznać się z naszym wnioskiem i w miarę możliwości go poparł, składając swój podpis - mówi Szyszko.

d1ie14t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ie14t