Trwa ładowanie...

Nowa promocja w McDonald's. Sieć rozdaje darmowe kanapki

"Zacznij dzień na dobre za darmo" - to hasło nowej promocji, która ruszyła w McDonald’s. W dniach 21 listopada – 25 listopada 2016 r., w godzinach 7:00-8:00 sieć będzie rozdawać klientom darmową kanapkę z menu śniadaniowego. Aby skorzystać z oferty, nie trzeba niczego zamawiać. W promocji udział bierze 295 lokali z całego kraju.

Share
Nowa promocja w McDonald's. Sieć rozdaje darmowe kanapki
Źródło: Eastnews, fot: East News/Beata Zawrzyl/REPORTER
d3e4whh

"Zacznij dzień na dobre za darmo" - to hasło nowej promocji, która ruszyła w McDonald's. W dniach 21 listopada – 25 listopada, w godzinach 7:00-8:00 sieć będzie rozdawać klientom darmową kanapkę z menu śniadaniowego. Aby skorzystać z oferty, nie trzeba niczego zamawiać. W promocji udział bierze 295 lokali z całego kraju.

"McMuffin Farmerski za darmo" to kolejna akcja popularnej sieci fast food. W październiku na klientów w godzinach porannych czekały trzy rodzaje darmowej kawy. Teraz McDonald's idzie o krok dalej i będzie rozdawać kanapkę z chleba tostowego z wieprzowiną.

Z nowej promocji skorzystać może każdy klient powyżej 13 roku życia. Zgodnie z regulaminem osoba, która nie ukończyła 13 lat, może odebrać produkt wyłącznie za zgodą osoby pełnoletniej, która poświadczy, że sprawuje nad osobą niepełnoletnią opiekę prawną.

d3e4whh

Aby otrzymać darmową kanapkę, wystarczy przyjść do restauracji w godz. 7:00-8:00. Każdemu chętnemu przysługuje jedna darmowa kanapka. Sieć zaznacza, że w przypadku zamówienia zestawu z promocyjną kanapką, rezygnacja z niej nie spowoduje obniżenia ceny całości zamówienia.
Popularna sieć fast food zastrzega również, że z "uwagi na nieprzewidywalność popytu na produkt oraz ewentualne awarie sprzętu", oferta może być czasowo niedostępna w poszczególnych restauracjach sieci. Promocja obowiązuje w lokalach oferujących menu śniadaniowe.

McDonald's Polska zarządza obecnie ponad 370 restauracjami w całym kraju.

d3e4whh

Podziel się opinią

Share
d3e4whh
d3e4whh