WP

Nowe połączenia Ryanaira. Specjalnie na lato

Ryanair uruchomił trasę z Warszawy Modlin do Marsylii w ramach letniego rozkładu lotów, podał przewoźnik. W osobnym komunikacie Ryanair poinformował, że od października 2019 r. uruchomi nową trasę z Gdańska do Odessy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Połączenie z Gdańska do Odessy będzie realizowane dwa razy w tygodniu od końca października.
Połączenie z Gdańska do Odessy będzie realizowane dwa razy w tygodniu od końca października. (iStock.com)
WP

"Cieszymy się z inauguracji lotów na trasie Warszawa Modlin - Marsylia. Połączenie będzie realizowane 2 razy w tygodniu i stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Warszawy Modlin (łącznie 49 tras)" - powiedziała dyrektor komunikacji Ryanaira w krajach Europy Środkowo-Wschodniej i na Bałkanach Olga Pawlonka, cytowana w komunikacie.

Połączenie z Gdańska do Odessy będzie realizowane dwa razy w tygodniu od końca października i stanie się częścią zimowego rozkładu lotów Ryanaira z Gdańska, podano również.

"Jesteśmy jeszcze w trakcie sukcesywnego otwierania kolejnych nowości niedawno wprowadzonego sezonu letniego z Gdańska, a linie Ryanair już wprowadzają nowe trasy sezonu zimowego. Myślę, że kierunek do Odessy będzie bardzo dobrym połączeniem, nie tylko dla latających do Gdańska obywateli Ukrainy, ale również dla mieszkańców naszego regionu, którzy chętnie odwiedzą to atrakcyjne pod względem turystycznym miasto" - wskazał prezes Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy Tomasz Kłoskowski, cytowany w komunikacie.

WP

Zobacz także: Kłopoty z bagażem

Ryanair to niskokosztowy przewoźnik lotniczy, który operuje z ok. 200 lotnisk w ponad 30 krajach.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

WP
Polub WP Finanse
WP
WP