Trwa ładowanie...

Nowego Wiedźmina odbierzesz w kiosku. Już o północy

Ruch otworzy swoje kioski o północy na premierę gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, zaplanowaną na 24 lutego 2015, aby gracze, którzy kupili tytuł w internetowej przedsprzedaży mogli odebrać przesyłkę jak najszybciej, poinformował członek zarządu Ruchu Dariusz Stolarczyk.

Share
Nowego Wiedźmina odbierzesz w kiosku. Już o północy
Źródło: Ruch SA
dympr0j

- Chcielibyśmy, aby polscy klienci mieli możliwość odebrania Wiedźmina w dniu premiery już chwilę po północy. Wiemy, że gracze czekają na tą grę, a ponieważ nasze kioski są zawsze blisko klienta to chcielibyśmy zrobić taką promocję. Wybierzemy w każdym mieście do kilkunastu kiosków, które będą dostępne od północy w dniu debiutu trzeciej części Wiedźmina - powiedział Stolarczyk podczas debaty eksperckiej "Usługi dla e-commerce - kierunki rozwoju rynku" organizowanej przez agencję ISBnews.

Akcja odbędzie w ramach współpracy z e-sklepem CDP.pl z grupy CD Projekt, wydawcy Wiedźmina 3.

- Przykład planowanej przez nas akcji z okazji debiutu Wiedźmina pokazuje nowoczesność naszej organizacji, a także czym obecnie jest Ruch - firmą dostępną dla klienta kiedy on nas potrzebuje. Ruch szykuje dużo kolejnych pomysłów, które będą sukcesywnie wdrażane. Właściwie z każdym naszym znaczącym partnerem biznesowym mamy projekty na fajne oferty, co będzie widoczne szczególnie przed okresem gwiazdkowym - dodał członek zarządu Ruchu.

dympr0j

Andrzej Zawistowski, członek rady nadzorczej firmy XBS, które współpracuje z Ruchem w segmencie logistyczno - magazynowym, wskazał podczas debaty, że handel internetowy po okresie walki o klienta ceną zaczyna konkurować o niego usługami na tzw. "ostatniej mili". - Obecnie klient detaliczny zaczyna oczekiwać, że e-sklep zagwarantuje mu jak najbardziej optymalny odbiór przesyłki, chociażby poprzez łatwą dostępność kiosków Ruchu, bez konieczności dostosowywania się np. do firmy kurierskiej. To się staje obecnie kluczową przewagą konkurencyjną w ecommerce - podkreślił Zawistowski.

Globalna premiera gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" (The Witcher 3: Wild Hunt) odbędzie się 24 lutego 2015 roku w wersjach na trzy platformy sprzętowe: komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One, podał CD Projekt.

Oprócz współpracy z e-sklepem CDP.pl, Ruch wygrał przetarg na obsługę magazynową CDP.pl.

Podczas X Debaty Eksperckiej ISBnews pt. "Usługi dla e-commerce - kierunku rozwoju rynku" Dariusz Stolarczyk - członek zarządu Ruch SA, Andrzej Zawistowski - Członek Rady Nadzorczej XBS Logistics, Michał Gembicki - dyrektor zarządzający i członek zarządu CDP.pl oraz dr Marzenna Cichosz - adiunkt w katedrze logistyki SGH dyskutowali o przyszłości sektora logistycznego w Polsce oraz kierunkach jego rozwoju, ze szczególnym uwzględnieniem współpracy ze sklepami internetowymi oraz firmami dystrybucyjnymi. W najbliższych dniach ISBnews będzie publikować kolejne depesze prezentujące najważniejsze tezy i prognozy, które eksperci przedstawili podczas dyskusji.

Założony w 1918 roku Ruch obecnie jest jednym z największych kolporterów prasy w Polsce z blisko 40-proc. udziałem w rynku. Dostarcza prasę do ponad 22 tys. punktów, pod marką spółki działa 2,5 tys. punktów sprzedaży detalicznej. Miesięcznie obsługuje ponad 11 mln klientów.

Sebastian Gawłowski, Lesław Kretowicz

dympr0j

Podziel się opinią

Share
dympr0j
dympr0j