Trwa ładowanie...
d459phz
12-01-2017 17:20

Nowym prezesem Grupy Lotos został Marcin Jastrzębski

Rada nadzorcza Grupy Lotos powołała Marcina Jastrzębskiego na stanowisko prezesa zarządu oraz Jarosława Kawulę na stanowisko wiceprezesa zarządu ds. produkcji. Jednocześnie Jastrzębski złożył rezygnację z funkcji wiceprezesa ds. operacyjnych - podała spółka w czwartkowym komunikacie.

d459phz
d459phz

Jastrzębski od 9 listopada 2016 roku pełnił obowiązki prezesa Grupy Lotos po tym jak rada nadzorcza odwołała z funkcji prezesa Roberta Pietryszyna. Od 31 maja 2016 roku pełni również funkcję prezesa zarządu spółki Lotos Petrobaltic.

Spółka informuje, iż zgodnie ze złożonymi oświadczeniami Marcin Jastrzębski i Jarosław Kawula nie figurują w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o KRS, ani nie wykonują działalności, która jest konkurencyjna w stosunku do działalności wykonywanej w przedsiębiorstwie Grupy Lotos, oraz że nie są wspólnikami w konkurencyjnej spółce cywilnej lub spółce osobowej, ani członkami organu spółki kapitałowej czy też członkami organu jakiejkolwiek innej konkurencyjnej osoby prawnej.

d459phz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d459phz