Trwa ładowanie...
dob1kcp

NWR chce do '17 podwoić sprzedaż węgla koksującego w Europie do 10 mln ton rocznie

...

Share
dob1kcp

21.02. Warszawa (PAP) - NWR chce do 2017 roku podwoić sprzedaż węgla koksującego w Europie do 10 mln ton rocznie - podała spółka w komunikacie prasowym.

"NWR, dzięki swojej wyjątkowej pozycji może wypełnić pogłębiającą się obecnie w Europie lukę podażową na rynku twardego węgla koksującego. Określamy strategię, która wykorzysta sprawdzone mocne strony Spółki, doświadczenie i relacje z klientami, tak by NWR stał się liderem w wydobyciu i sprzedaży węgla koksującego w Europie" - napisano.

"Rozróżniamy trzy kluczowe obszary, których rozpoznanie pozwoli nam osiągnąć ten cel: podwojenie wolumenów sprzedaży węgla koksującego w Europie do poziomu 10Mtpa; dostarczenie węgla koksującego wszystkich rodzajów dla klientów z rynku stali (zapewnienie kompleksowej obsługi - +one-stop shop+); oraz dalsze usprawnienie naszej obecnej działalności wydobywczej" - podał NWR.

NWR zakłada w strategii redukcję rocznego CAPEX-u na utrzymanie i konserwację w OKD do poziomu 100-150 milionów euro (obecnie jest to ponad 200 milionów euro). (PAP)

pel/ asa/

dob1kcp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dob1kcp
dob1kcp