Trwa ładowanie...
d1dzbfv

Odkurzacz z Carrefoura może wybuchnąć. Sieć apeluje o oddawanie zakupionych już egzemplarzy

Jeden z modeli odkurzaczy bezprzewodowych sprzedawanych w supermarketach Carrefour może wybuchnąć podczas ładowania. Przed urządzeniami ostrzega sprzedawca oraz Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Carrefour apeluje o oddawanie sprzętów do sklepu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Carrefour usilnie nalega, by klienci zwracali kupione odkurzacze marki Klindo
Carrefour usilnie nalega, by klienci zwracali kupione odkurzacze marki Klindo (Mat. prasowe, Fot: carrefour)
d1dzbfv

"Przedsiębiorca Carrefour Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że bateria w odkurzaczach Klindo KVCM222P-18, o kodzie kreskowym: 3615005680415 (wariant z otwartą rączką), może wybuchnąć, co może skutkować obrażeniami lub zniszczeniem mienia" - tej treści komunikat wystosował właśnie UOKiK.

Obejrzyj też: UOKiK poszukuje sygnalistów. I zapewnia anonimowość

d1dzbfv

Odkurzacze tej marki były sprzedawane w super- i hipermarketach Carrefour. Tam też należy je zwracać, sprzedawcy oddadzą oczywiście pieniądze za felerne urządzenia.

Czytaj też: Ostrzeżenie GIS. Papryka słodka konserwowa z niezadeklarowanymi konserwantami

Okazuje się, że w jednym z modeli Klindo podczas ładowania baterii może dojść do wybuchu tejże. Może to skutkować obrażeniami i zniszczeniami.

d1dzbfv

"BEZWZGLĘDNIE prosimy o natychmiastowe zaprzestanie używania oraz ładowania, a następnie o zwrot całego
produktu do DOWOLNEGO Supermarketu/Hipermarketu Carrefour celem uzyskania zwrotu gotówki" - pisze sieć na swojej stronie internetowej.

Informacje dla klientów, z prośbą o zaprzestanie używania oraz ładowania odkurzacza i jego zwrot, wywieszono również w sklepach sieci Carrefour.

Informacji związanych z kampanią udziela Carrefour Polska Sp. z o.o. (adres: ul. Targowa 72, 03-734 Warszawa; tel. 801 200 000).

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1dzbfv

Podziel się opinią

Share

d1dzbfv

d1dzbfv
d1dzbfv