Trwa ładowanie...
d20wlvq
15-02-2016 16:00

Oferta konsorcjum z ZUE wybrana na przystanek Kraków Łagiewniki za 27 mln zł

Warszawa, 15.02.2016 (ISBnews) - Oferta konsorcjum w składzie Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego Energopol z Krakowa (lider) i ZUE, warta 26,81 mln zł brutto, została uznana za najkorzystniejszą w przetargu na budowę przystanku kolejowego Kraków Sanktuarium, podały PKP Polskie Linie Kolejowe.

Share
d20wlvq

Postępowanie nosi nazwę "Realizacja robót budowlanych wraz z opracowaniem dokumentacji wykonawczej w ramach zadania Budowa przystanku osobowego Kraków Sanktuarium na linii nr 94".

Linia kolejowa nr 94 łączy stacje Kraków Płaszów i Oświęcim przez Skawinę. Planowany przystanek powstanie pomiędzy istniejącymi przystankami Kraków Łagiewniki i Kraków Swoszowice w sąsiedztwie Centrum Jana Pawła II i Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach.

Głównym przedmiotem działalności grupy kapitałowej ZUE jest projektowanie oraz realizacja, w formule generalnego wykonawstwa, kompleksowych usług budowy i modernizacji linii tramwajowych oraz kolejowych, wraz z infrastrukturą towarzyszącą, obejmującą m.in. roboty ziemne i budowę podtorza, systemy odwadniające oraz obiekty inżynierskie i kubaturowe, w tym stacje. W 2014 r. skonsolidowane przychody ZUE wyniosły 644 mln zł.

(ISBnews)

d20wlvq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20wlvq
d20wlvq