ycipk-49sznz
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
oferta

Ostra walka fastfoodów trwa. Zyskują klienci

Burger King proponuje swoim klientom 10 Chicken nuggets za 1,49 dolara.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ostra walka fastfoodów trwa. Zyskują klienci
(WP.PL, Fot: Historyadororig/wiki/cc3.0)
ycipk-49sznz

W USA walka o klienta pomiędzy sieciami fast food trwa w najlepsze. Burger King odpowiada właśnie nową ofertą na przedstawioną w tym tygodniu ofertę McDonald's.

Burger King proponuje swoim klientom 10 Chicken nuggets za 1,49 dolara.

- Zawsze staramy się proponować naszym gościom jak najlepsze jedzenie w doskonałej cenie, więc ta oferta to wygrana dla nas wszystkich - mówi Eric Hirschhorn, dyrektor marketingu Burger King w Ameryce Północnej.

ycipk-49sznz

Nowa oferta Burger King będzie dostępna przez ograniczony czas w niektórych placówkach należących do tej sieci.

To odpowiedź sieci Burger King na propozycję jej najmocniejszego rywala - McDonald's, który w tym tygodniu przedstawił plan wprowadzenia nowego menu - "McPick 2" za 2 dolary, w ramach którego klient może kupić za tę kwotę dwa dowolne produkty z listy przekąsek.

Nowe menu McDonald's pojawi się w USA 4 stycznia przyszłego roku i będzie serwowane do 8 lutego.

Wendy's, trzecia największa w USA sieć fast food pod względem przychodów, również zabiega o klientów i oferuje im 4 produkty za 4 dolary.

ycipk-49sznz

Zobacz także:

Polub WP Finanse
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-49sznz

ycipk-49sznz
ycipk-49sznz