Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

P4 operator sieci Play Firmą Roku Europy Środkowo - Wschodniej 2015

rok 2015 był dla spółki P4 wyjątkowo dobry. W okresie tym wzrosły wyniki finansowe, baza klientów powiększyła się, a udział w rynku przekroczył 25%. Rada Programowa konkursu doceniła m.in. fakt, że w przeciągu 8 lat Play pozyskał ponad 14 mln klientów.

Share
P4 operator sieci Play Firmą Roku Europy Środkowo - Wschodniej 2015
d30ibbs

Play otrzymał prestiżowy tytuł Firma Roku 2015 – XXVI Forum Ekonomicznego w Krynicy. _ _

rok 2015 był dla spółki P4 wyjątkowo dobry. W okresie tym wzrosły wyniki finansowe, baza klientów powiększyła się, a udział w rynku przekroczył 25%. Rada Programowa konkursu doceniła m.in. fakt, że w przeciągu 8 lat Play pozyskał ponad 14 mln klientów. Ten krótki, jak na operatora telekomunikacyjnego, okres to nie tylko szereg sukcesów, ale przede wszystkim szereg zmian, dzięki którym zyskali wszyscy klienci usług operatorów telefonii komórkowej w Polsce. Play to unikalny i bezprecedensowy Wzór, z którego mogą brać przykład inni operatorzy na całym świecie – *to wyjątkowa skuteczność biznesowa oparta na ludziach, kulturze, wartościach i przede wszystkim na kliencie. *

- Chciałbym dedykować tę nagrodę milionom klientów, którzy wybrali nasze usługi oraz ośmiu tysiącom pracowników, którzy świadczą te usługi każdego dnia. Niemożliwe staje się możliwe i Play jest znakomitym tego przykładem. Udało nam się zostać liderem rynku! – mówił prezes P4 Jorgen Bang-Jensen odbierając nagrodę – Miniony 2015 rok był dla marki Play szczególnie dobry. Udowodniliśmy, że najmłodszy polski gracz rynkowy może się rekordowo rozwijać, a nagroda na Forum w
Krynicy, jednym z najważniejszych kongresów tego typu w Polsce, pokazuje, że nasz rozwój docenili nie tylko klienci, ale także przedstawiciele biznesu – dodał komentując to wydarzenie.

Rada Programowa Forum Ekonomicznego w Krynicy od 1999 roku honoruje wybitne osoby, firmy oraz instytucje z regionu Europy Środkowo-Wschodniej, które w poprzednim roku kalendarzowym wyróżniły się swoją działalnością, efektywnością oraz osiągnięciami.

Artykuł Sponsorowany

d30ibbs

Podziel się opinią

Share
d30ibbs
d30ibbs