Trwa ładowanie...
dw8cacd

paysafecard: Prawie 4/5 Polaków chce używać internetowej gotówki

Warszawa, 01.06.2016 (ISBnews) - Chęć korzystania z możliwości płacenia gotówką w internecie zadeklarowało 78,6% ankietowanych Polaków, wynika z badania przeprowadzonego przez paysafecard. Z kolei 35,6% ankietowanych wypróbowałoby możliwość zapłacenia internetową gotówką, a 29,4% badanych używałoby jej w dogodnych sytuacjach, podano także.

Share
dw8cacd

"Duże zainteresowanie internetową gotówką wśród badanych Polaków to sygnał dla paysafecard, że rozwiązania płatnicze oferowane przez firmę wpisują się w zapotrzebowanie rynkowe. Gotówka nadal jest najpewniejszym i najbezpieczniejszym sposobem dokonywania płatności w sieci" - powiedział dyrektor generalny Udo Müller, cytowany w komunikacie.

Najczęstsze powody korzystania z paysafecad wskazywane przez ankietowanych to: łatwość użytkowania - 76,4% badanych, bezpieczeństwo - 70,5% badanych, oraz brak konieczności podawania danych osobowych - 57,9% badanych, podano także.

Badania paysafecard przeprowadzono w Polsce w dniach 15-23 marca 2016 w formie elektronicznej ankiety. Udział w nich wzięło łącznie 500 użytkowników paysafecard z Polski w wieku 16-69 lat.

paysafecard to internetowe rozwiązanie płatnicze typu prepaid, z którego może korzystać każdy, bez posiadania karty kredytowej oraz konta bankowego. Do realizacji płatności wymagany jest jedynie 16-znakowy PIN paysafecard.

(ISBnews)

dw8cacd

Podziel się opinią

Share
dw8cacd
dw8cacd