Trwa ładowanie...
d36tvzx

PBG podpisało porozumienie z Obrascon ws. sprzedaży Hydrobudowy Polska i Aprivia

21.09. Warszawa (PAP) - PBG podpisało porozumienie w sprawie sprzedaży spółek Hydrobudowa Polska oraz Aprivia z firmą Obrascon Huarte Lain - poinformowało PBG we wtorkowym...

Share
d36tvzx

21.09. Warszawa (PAP) - PBG podpisało porozumienie w sprawie sprzedaży spółek Hydrobudowa Polska oraz Aprivia z firmą Obrascon Huarte Lain - poinformowało PBG we wtorkowym komunikacie.

"Zarząd PBG SA informuje, że potencjalnym Inwestorem, a zarazem Stroną Porozumienia zawartego w dniu 15 września 2010 roku, na mocy którego potwierdzono obustronne zainteresowanie nawiązaniem współpracy kapitałowej w zakresie oferowania usług na rynku budowlanym i operatorskim w Polsce oraz za granicą jest firma Obrascón Huarte Lain Construcción Internacional, S.L." - podało PBG.

W poniedziałek Obrascon Huarte Lain podał, że rozważa kupno 51 proc. Hydrobudowy Polska, ale że nie została jeszcze złożona wiążąca oferta.

PBG podawało wcześniej, że w środę 15 września podpisało z inwestorem zagranicznym porozumienie w sprawie nawiązania współpracy kapitałowej w zakresie oferowania usług na rynku budowlanym i operatorskim w Polsce i za granicą. Po przeprowadzeniu due diligence partner kupi od PBG 51 proc. akcji Hydrobudowy Polska za 431 mln zł i 50,1 proc. Aprivii za 75 mln zł. (PAP)

bas/ jtt/

d36tvzx

Podziel się opinią

Share
d36tvzx
d36tvzx