Trwa ładowanie...
d1oimrq
10-03-2017 15:44

PG Europe i Marvipol złożyli do UOKiK wniosek ws. wspólnego przedsiębiorcy

Warszawa, 10.03.2017 (ISBnews) - PG Europe S.?.r.l., Luksemburg i Marvipol złożyli do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wniosek w sprawie utworzenia nowego przedsiębiorcy, podał urząd.

d1oimrq
d1oimrq

Wniosek wpłynął 6 marca. Sprawa jest w toku.

Koncentracja ma się dokonać w formie utworzenia wspólnego przedsiębiorcy przez PG Europe S.?.r.l. (PG Europe) oraz Marvipol w celu realizacji wspólnego projektu, polegającego na budowie parku magazynowo-logistycznego.

PG Europe należy do grupy kapitałowej Panattoni (Grupa Panattoni), która świadczy usługi deweloperskie związane z obiektami przemysłowymi, magazynowymi i biurowymi. Jako zarządca obiektów, grupa kapitałowa Panattoni świadczy również kompleksową obsługę administracyjną i operacyjną wynajętej powierzchni w zakresie prowadzenia rozliczeń mediów, zapewnienia sprawności urządzeń technicznych jak i profesjonalnego wyglądu magazynów. Grupa Panattoni prowadzi również działalność w zakresie wynajmu powierzchni przemysłowej (magazynowej) w województwie mazowieckim.

Marvipol wchodzi w skład grupy kapitałowej Marvipol (Grupa Marvipol). Grupa Marvipol prowadzi działalność gospodarczą realizowaną w dwóch podstawowych segmentach deweloperskim i motoryzacyjnym W segmencie deweloperskim Grupa Marvipol skupia się na mieszkaniowych projektach inwestycyjnych realizowanych na terenie Warszawy. W segmencie motoryzacyjnym Grupa Marvipol jest generalnym importerem na Polskę samochodów marki Jaguar i Land Rover, a także wyłącznym dealerem na terytorium Polski marki Aston Martin. Dodatkowo, Grupa Marvipol prowadzi działalność w zakresie wynajmu powierzchni przemysłowej (magazynowej) w województwie mazowieckim oraz zarządzania nieruchomościami.

(ISBnews)

d1oimrq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1oimrq