Trwa ładowanie...
d34e0rc

PHF wznowił proces sprzedaży Polfy Warszawa, oferty wstępne do połowy XI

28.09. Warszawa (PAP) - Polski Holding Farmaceutyczny wznowił proces sprzedaży Polfy Warszawa i czeka na oferty wstępne na zakup akcji spółki do połowy listopada - poinformowała...

Share
d34e0rc

28.09. Warszawa (PAP) - Polski Holding Farmaceutyczny wznowił proces sprzedaży Polfy Warszawa i czeka na oferty wstępne na zakup akcji spółki do połowy listopada - poinformowała spółka we wtorkowym komunikacie.

Spółka podała, że wysłała zaproszenia ws. Polfy Warszawa do 88 podmiotów z branży farmaceutycznej w Polsce i na świecie.

"Spodziewamy się, że zainteresowani zakupem Polfy Warszawa inwestorzy wkrótce pobiorą memorandum informacyjne i przygotują wstępne oferty kupna tego przedsiębiorstwa. Na te oferty będziemy czekać do połowy listopada. Po tym terminie dokonamy ich weryfikacji i podejmę decyzję o dalszym sposobie sprzedaży przedsiębiorstwa" - powiedział cytowany w komunikacie Artur Woźniak, Prezes PHF.

Wcześniej PHF otrzymał od Polpharmy i Adamedu oferty wiążące na zakup Polfy Warszawa, ale nie wybrał żadnego z tych inwestorów. (PAP)

seb/ gor/

d34e0rc

Podziel się opinią

Share
d34e0rc
d34e0rc