Trwa ładowanie...

PKP Intercity funduje pod choinkę 30 proc. zniżki

Na trasach obsługiwanych przez PKP Intercity pasażerowie będą mogli podróżować 30 proc. taniej w ramach przedświątecznej promocji. Jedynym warunkiem jest zakup biletu nie później niż na 8 dni przed dniem wyjazdu.

Share
PKP Intercity funduje pod choinkę 30 proc. zniżki
Źródło: Jupiterimages
d12dv06

Promocyjny przejazd będzie możliwy od 1 grudnia do 10 stycznia. Zakupu biletu można jednak dokonać już 30 dni wcześniej. Sprzedaż rusza dziś.

- Chcąc ze świątecznym biletem dojechać na Wigilię, czyli 24 grudnia, można kupić bilet już 24 listopada. Należy jednak pamiętać, aby nie było to później niż 16 grudnia - mówi Janusz Malinowski, prezes PKP Intercity.

Bilety sprzedawane są bez żadnych ograniczeń i obejmują wszystkie pociągi Express InterCity oraz Express. Dodatkowo uwzględniane będą wszystkie standardowe ulgi i zniżki. Bilety świąteczne można kupić przez internet lub w kasach przewoźnika.

d12dv06

W tym roku udało się także ułożyć wcześniej rozkład jazdy w okresie świątecznym. Wejdzie on w życie 9 grudnia. PKP Intercity planuje w tym czasie więcej ułatwień. Na dworcach mają się pojawić mobilni informatorzy, którzy pomogą pasażerom odnaleźć swoje połączenie.

Interesująco wygląda także oferta dla najmłodszych pasażerów w pociągach Beskidy oraz Tatry. Znajdują się w nich specjalne wagony dla dzieci.

Zmiany w ofercie mają zachęcić do korzystania z PKP Intercity nowych klientów. Firma planuje kolejne już w lutym.

d12dv06

Podziel się opinią

Share
d12dv06
d12dv06