Trwa ładowanie...
d117tc3

Playway rozpoczął kampanię gry 'Agony' w serwisie Kickstarter

Warszawa, 02.11.2016 (ISBnews) - Playway rozpoczął kampanię gry "Agony" w serwisie Kickstarter, podała spółka. Kampania potrwa do 10 grudnia.  

Share
d117tc3

?Gra 'Agony' jest produkowana przez Madmind Studio - spółkę zależną od Playway. W ocenie zarządu spółki udana kampania gry 'Agony' na serwisie Kickstarter, poza dodatkowymi środkami finansowymi i efektem marketingowym może także korzystnie wpłynąć na pozycję negocjacyjną spółki z firmami wydawniczymi w kontekście wydania gry 'Agony' na PC i konsole" - czytamy w komunikacie.

Wcześniej PlayWay zawarł umowę inwestycyjną z Kamilem Lebiem i Przemysławem Bartkowiakiem w kwestii objęcia nowych udziałów w podwyższonym kapitale spółki Code Horizon spółka za łączną kwotę 700 tys. zł. Po podwyższeniu kapitału inwestor będzie miał 60%, a wspólnicy pozostałe udziały. Wkład pieniężny ma posłużyć m.in. na wyprodukowanie przez Code Horizon gry PC pod tytułem "Gold Digger Simulator". Code Horizon ma poza tym tworzyć wersje konsolowe gier produkowane przez Playway i jego podmioty zależne.

PlayWay S.A., który w październiku 2016 roku zadebiutował na rynku głównym GPW, to inkubator zespołów deweloperskich, które tworzą gry komputerowe i mobilne w oparciu o pomysły własne oraz pomysły opracowane w centrali spółki. Grupa współpracuje z ponad 40 zespołami twórców gier.

(ISBnews)

d117tc3

Podziel się opinią

Share
d117tc3
d117tc3