Trwa ładowanie...
d2xfovm
d2xfovm

PLL LOT uruchomią połączenia do Luksemburga w marcu 2016 r.

Warszawa, 24.11.2015 (ISBnews) - Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomią 1 marca jedyne bezpośrednie połączenie z Warszawy do Luksemburga, podał przewoźnik. Rejsy będą odbywać się 6 razy w tygodniu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2xfovm

"Wraz z otwarciem bezpośredniego połączenia między Luksemburgiem i Warszawą LOT rozwija współpracę z linią Luxair. Przewoźnik będzie oferował połączenia do i z Warszawy wykonywane przez LOT. W ciągu ostatnich 8 lat linie oferowały swoim pasażerom możliwość podróży między tymi miastami jedynie z przesiadką w jednym z dużych, europejskich portów lotniczych. Od teraz LOT we współpracy z Luxair będzie oferował bezpośrednie połączenie" - czytamy w komunikacie.

Połączenie do Luksemburga realizowane będzie przez cały rok samolotami Embraer 170 i 175, podano również.

Luksemburg będzie jedną z pierwszych z destynacji, które zostaną otwarte przez LOT po formalnym zakończeniu udanego procesu restrukturyzacji. Wraz z Luksemburgiem LOT uruchomi kilka innych ciekawych tras, w tym do Tokio, Seulu, Barcelony, Zurychu, Wenecji, Aten, Nicei, Bejrutu, Lublany, Połągi, Koszyc, Charkowa i Kluż-Napoki, przypomina przewoźnik.

Razem z Luksemburgiem w sprzedaży znalazły się też nowe rejsy na już obsługiwanych trasach do Sofii i Hamburga.

Dwa tygodnie temu LOT podał, że uruchomi w marcu przyszłego roku połączenia z Warszawy do Koszyc, Połągi i Charkowa.

PLL LOT zapowiadały wcześniej m.in. że od 2016 roku planują intensywny rozwój, a w ciągu pięciu lat chcą stać się dwa razy większą linią lotniczą niż w 2015 r.

(ISBnews)

d2xfovm

Podziel się opinią

Share
d2xfovm
d2xfovm