Trwa ładowanie...
d3enuo7

PLL LOT uruchomiły połączenie do Lublany i Luksemburga

Warszawa, 01.03.2016 (ISBnews) - Polskie Linie Lotnicze LOT (PLL LOT) uruchomiły dzisiaj połączenie do Lublany i Luksemburga, podał przewoźnik.

Share
d3enuo7

"Od dzisiaj LOT będzie wykonywał 5 rejsów tygodniowo do Lublany i aż 6 do Luksemburga. Dzięki krótkim i wygodnym przesiadkom na warszawskim Lotnisku Chopina, jest to oferta nie tylko dla pasażerów z Warszawy, ale także dla rozpoczynających swoją podróż w wielu innych miastach w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej" - czytamy w komunikacie.

Przewoźnik zakłada, że oba kierunki będą cieszyły się popularnością zarówno wśród pasażerów podróżujących w celach turystycznych jak i biznesowych.

"Do tej pory ani Lublana, ani tym bardziej Luksemburg nie miały dobrego połączenia z Polską i Środkowo-Wschodnią częścią Europy. Postanowiliśmy to zmienić. Od dziś LOT oferuje najkrótszą i najwygodniejszą podróż do tych miejscowości dla tysięcy pasażerów, którzy do tej pory zmuszeni byli do podróżowania przez wielkie i zatłoczone huby w Zachodniej Europie" - powiedział dyrektor biura komunikacji w PLL LOT Adrian Kubicki, cytowany w komunikacie.

d3enuo7

Połączenia do Luksemburga realizowane będą nowoczesnymi samolotami Embraer 170 i 175, natomiast do Lublany regularne połączenia wykona Bombardier.

"Tylko do końca marca LOT będzie operował w aż 18 nowych kierunkach, między innymi do Aten, Charkowa, Kluż Napoki, Nicei, Połągi oraz Koszyc. Z początkiem maja pasażerowie będą mogli wybrać się po raz pierwszy z LOT-em do starożytnych miast chorwackich Splitu i Zadaru" - czytamy także.

(ISBnews)

d3enuo7

Podziel się opinią

Share
d3enuo7
d3enuo7