Trwa ładowanie...

Plus przysłał klientowi trzy tysiące stron faktury. Najlepsza jest kwota

Klient Plusa dostał pocztą przesyłkę z fakturą od swojego operatora. Liczyła ona trzy tysiące złotych i opiewała na… zero złotych. Operator tłumaczy, że absurdalna paczka, to nie jego wina.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Zdjęcie faktur robi imponujące wrażenie
Zdjęcie faktur robi imponujące wrażenieŹródło: Twitter/niebezpiecznik, Fot: screen
d1cu1e7

O sprawie poinformował pierwszy w mediach społecznościowych niebezpiecznik.pl, który opublikował zdjęcie wraz z historią klienta operatora : „Przemek dostał fakturę od Plusa. Jako paczkę, a nie list. Bo faktura ma 3000 stron (zawiera zestawienia połączeń i rozłączeń po GPRS). I teraz najlepsze – faktura jest na 0 PLN, bo transfer danych mieści się w pakiecie” (zachowano pisownię oryginału).

Obok fali szyderstwa, które wywołało zdjęcie wśród internautów, odezwali się także sami zainteresowani, czyli sieć Plus. „Rozumiemy Wasze poirytowanie, jednak pragniemy zwrócić uwagę, że my jako operator mamy obowiązek zrealizowania wysyłki faktury w formie, którą Klient wybrał” – napisał na Twitterze operator.

Ponadto klient wybrał usługę bilingu szczegółowego, tj. wykaz wszystkich połączeń wychodzących. W tym wypadku liczba jego stron jest uzależniona od tego jak często i z jakich usług korzysta użytkownik.

d1cu1e7

Plus przypomniał także, że za zdecydowanie się na rozliczenie elektroniczne (e-fakturę) firma przyznaje rabat w wysokości 10 zł.

Jak długo firmy czekają na pieniądze za fakturę? Wyniki badania

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1cu1e7

Podziel się opinią

Share
d1cu1e7
d1cu1e7