Trwa ładowanie...
d3i2141
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Lidl

Polacy kupują coraz więcej jeansów. Lidl chce na tym zarobić

W nadchodzących latach prognozowana jest kontynuacja tendencji do wzrostu wartości rynku jeansowego, która w 2019 ma wynieść ponad 3,4 mld zł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Polacy kupują coraz więcej jeansów. Lidl chce na tym zarobić
(WP.PL, Fot: Kadmy - Fotolia.com)
d3i2141

W polskiej sieci Lidla, liczącej ponad 550 sklepów, zaczyna się sprzedaż odzieży jeansowej. Wartość tego rynku stale rośnie. Z roku na rok kupujemy więcej par jeansów i wydajemy więcej na ich zakup. W 2014 roku wartość jeansowego rynku sięgnęła prawie 3 mld zł - informuje Lidl.

Według raportu "Jeans in Poland" z czerwca 2015, przygotowanego przez Euromonitor International, jeans cieszy się niesłabnącą popularnością na naszym rynku. Kategoria stabilnie rośnie (+3,8 proc. średniego rocznego wzrostu w latach 2009-2014) zarówno ilościowo, jak i wartościowo. W 2014 roku Polacy kupili prawie 21 mln par spodni z jeansu.

Z komunikatu Lidla wynika, że w nadchodzących latach prognozowana jest kontynuacja tendencji do wzrostu wartości rynku jeansowego, która w 2019 ma wynieść ponad 3,4 mld zł.

d3i2141

Podziel się opinią

Share
d3i2141
d3i2141