Trwa ładowanie...
dse1e63

Polkomtel podpisał umowę z Teleena Holding na hurtowy dostęp do sieci mobilnej

21.11. Warszawa (PAP) - Polkomtel, operator sieci komórkowej Plus, oraz Teleena Holding BV podpisały pięcioletnią umowę o współpracy, w ramach której Plus pozwoli na hurtowy dostęp...

Share
dse1e63

21.11. Warszawa (PAP) - Polkomtel, operator sieci komórkowej Plus, oraz Teleena Holding BV podpisały pięcioletnią umowę o współpracy, w ramach której Plus pozwoli na hurtowy dostęp do sieci mobilnej i umożliwi Teleena Holding oferowanie usług hostingowych dla operatorów MVNO - podał Polkomtel w komunikacie prasowym.

"Dla Polkomtelu jest to pierwsza umowa podpisywana z przedsiębiorcą świadczącym usługi MVNE. Taka współpraca może oznaczać istotne zwiększenie wolumenu hurtowej sprzedaży usług poprzez oferowanie ich dla wielu mniejszych MVNO" - powiedziała Karolina Witoń z Departamentu Sprzedaży Hurtowej Polkomtel.

Holenderska Teleena Holding jest europejskim liderem na rynku usług MVNE. Dzięki elastycznej on-linowej platformie usługowej świadczy innowacyjne usługi dodane na rzecz wirtualnych i infrastrukturalnych operatorów komórkowych.

Dla Teleena Holding BV umowa z Plusem na dostęp hurtowy do sieci jest już czwartą tego typu umową podpisaną z dużym operatorem infrastrukturalnym. W podobnym zakresie Teleena Holding współpracuje już z Vodafone Holandia, Vodafone UK i Telesur Suriname i utrzymuje obecnie na swojej platformie MVNE czternastu operatorów wirtualnych działających na terenie Holandii i Wielkiej Brytanii, w tym m.in. prepaidową markę Vodafone NL "hollandsnieuwe".

Obecnie na sieci Plus działa dziewięciu operatorów, zarówno MVNO jak np. Lycamobile, jak i np. infrastrukturalny operator sieć Play.(PAP)

bas/ asa/

dse1e63
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dse1e63
dse1e63