Trwa ładowanie...

Polski Bus przedłuża promocję. Dzieci do 6 lat pojadą za złotówkę

Podróżujący rodzice jeszcze do końca roku skorzystają ze specjalnej zniżki. Za przejazd dzieci do 6 lat w każdym przypadku zapłacą symboliczną złotówkę.

Polski Bus przedłuża promocję. Dzieci do 6 lat pojadą za złotówkęŹródło: Eastnews, fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER
d3r8o5h
d3r8o5h

Do końca roku rodzice podróżujący Polskim Busem ze swoimi pociechami skorzystają ze specjalnej zniżki. Za przejazd dzieci do 6 lat zapłacą symboliczną złotówkę. Bilet dostaną za darmo, bo wskazana kwota to wysokość opłaty rezerwacyjnej. Promocja obejmuje podróże na wszystkich trasach krajowych.

Przejazd odbywa się na podstawie uprzedniej rezerwacji. Specjalna oferta jest dostępna na stronie internetowej przewoźnika, przy zakupie biletów przez wyszukiwarkę połączeń. Wystarczy spośród dostępnych ulg wybrać opcję "Komercyjna: 100% dziecko do 6 lat".

Klient może zakupić maksymalnie 9 biletów w jednej transakcji. Dziecko musi podróżować pod opieką osoby pełnoletniej, bez opiekuna nie zostanie wpuszczone na pokład autobusu. Bilet dla osoby dorosłej należy zakupić oddzielnie.

Promocja potrwa do końca grudnia 2016 roku lub do wyczerpania puli. Dotyczy wyłącznie przejazdów indywidualnych na trasach realizowanych przez Polskiego Busa oraz partnerów - Żak Express, Mobilis Group oraz BP Tour. Niższe ceny nie obowiązują na przejazdy międzynarodowe.

d3r8o5h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3r8o5h