Trwa ładowanie...

Polski Bus z promocją jakiej jeszcze nie było. Z Poznania do Berlina za 10 zł

Nowy rok przewoźnik zaczyna od mocnego uderzenia. Zimowa odsłona promocyjna wiąże cenę biletu z dystansem podróży. Bilety na wszystkie trasy do 200 km kosztują w niej 5 zł. W promocyjnej puli jest 100 tys. biletów.

Polski Bus z promocją jakiej jeszcze nie było. Z Poznania do Berlina za 10 złŹródło: WP.PL, fot: Pixabay.com/Domena publiczna
d4e9blw
d4e9blw

Nowy rok polski przewoźnik zaczyna od mocnego uderzenia. Zimowa odsłona promocyjna wiąże cenę biletu z dystansem podróży. Bilety na wszystkie trasy do 200 km kosztują 5 zł. Na dłuższych dystansach jest drożej, ale z Wrocławia do Pragi pojedziemy już za 10 zł. W promocyjnej puli jest aż 100 tys. biletów.

Za połączenia do 350 km w promocji Zimowa Bonanza zapłacimy 9 zł, a powyżej 350 km - 14 zł. Regulamin oferty przewiduje jeszcze dodatkową opłatę rezerwacyjną, ale to podraża koszt zakupu tylko o 1 zł. Co ważne dla pasażerów promocja obowiązuje na wszystkich połączeniach krajowych i międzynarodowych przewoźnika.

Jednak nie dotyczy podróży weekendowych. Z oferty mogą skorzystać jedynie ci, którzy planują wyjazd między poniedziałkiem a czwartkiem. Promocja zakończy się 31 marca.

Bilety już są w sprzedaży. Zamawiając je na stronie polskiego busa, warto pamiętać o wykorzystaniu kodu promocyjnego. Wybór celu promocyjnej podróży ułatwia interaktywna mapka, która pokazuje wyraźnie gdzie i za ile możemy dojechać.

d4e9blw

Szczególnie interesująco prezentują się możliwości zagranicznych wojaży. I tak np. bilet na trasie Poznań - Berlin w ramach Zimowej Bonanzy kosztuje zaledwie 10 zł (po doliczeniu opłaty rezerwacyjnej). Tyle samo zapłacą jadący z Wrocławia do Pragi. Nieco droższa jest wycieczka z Katowic do Budapesztu. Bilet na to połączenie kosztuje 15 zł. Dokładnie tyle samo zapłacimy za podróż z Rzeszowa do Berlina.

Z analizy promocyjnej mapki wynika, że na zimowej promocji najwięcej skorzystać mogą mieszkańcy południa Polski. Jadący z Krakowa i Wrocławia mają w zasięgu 10 zł Pragę, Brno, Wiedeń, Budapeszt i Bratysławę.

Jednak mieszkający nieco bardziej na północ nie powinni załamywać rąk. Promocją objęte są też podróże z przesiadką. Oznacza to, że łącznie zapłacimy tylko tyle, ile wynika z dodania opłat za dwa promocyjne bilety. Dlatego z Warszawy do Pragi bilet kupimy już za 19 zł.

d4e9blw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4e9blw