Trwa ładowanie...
d3x5z1u

Polsko-Ukraińska Konferencja Biznesowa odbędzie się 13-14 IV we Lwowie

Warszawa, 07.04.2016 (ISBnews) - Wspieranie jak najszybszego rozwoju gospodarki Ukrainy zgodnie z zasadami europejskich procesów integracyjnych oraz nawiązanie współpracy między przedsiębiorcami z Ukrainy i Polski to główne cele II Polsko-Ukraińska Konferencji Biznesowej  "Poznaj biznesową społeczność Ukrainy - znajdź nowych partnerów." Odbędzie się w dniach 13-14 kwietnia we Lwowie, a agencja ISBnews jest partnerem medialnym tego wydarzenia.
Share
d3x5z1u

Podczas lwowskiej konferencji przedsiębiorcy z Polski i Ukrainy będą rozmawiać o warunkach działania w obu państwach oraz poszukiwać płaszczyzn współpracy oraz wymieniać się doświadczeniami z dotychczasowej współpracy. W programie Konferencji znajdują się panele nt: jak pozyskać pracowników z Ukrainy, jak sprzedawać i promować ukraińskie produkty w Polsce i UE oraz o współpracy z Chinami.

Pod czas Konferencji odbędą się również tzw. "Rozmowy niekontrolowane", czyli omówienie perspektyw oraz zagrożeń, które otwierają się przed Ukrainą we współpracy z Polską. Nie zabraknie także dyskusji na temat konkurencyjności produkcji ukraińskich przedsiębiorstw na rynku unijnym.

Wśród prelegentów na II Polsko-Ukraińskiej Konferencji Biznesowej są m. in. Tomasz Dąbrowski - Prezes firmy KDS, Juliusz Bolek - Przewodniczący Rady Dyrektorów Instytutu Biznesu, Piotr Alejski - Główny Dyrektor polskiej filii międzynarodowej firmy logistycznej SAT Albatros Sea Air Service, Szymon Kończyk - Prezes firmy Expert2, Joanna Nguyen współwłaścicielka: Solitax i Atria Polska. Swój udział zapowiedział też radca z Departamentu Współpracy Rozwojowej w MSZ.

d3x5z1u

II Polsko-Ukraińska Konferencja Biznesowa to okazja do nawiązania kontaktów dla przedsiębiorców polskich, którzy planują ekspansję na Ukrainie, przedsiębiorców ukraińskich, którzy chcą założyć działalność gospodarczą w Polsce, biznesmenów poszukujących partnerów handlowych w obu krajach oraz organizatorów z różnych branż segmentu B2B. Organizatorami II Polsko-Ukraińskiej Konferencji Biznesowej są Rodemna, Instytut Biznesu i Towarzystwo Gospodarcze.

(ISBnews)

d3x5z1u

Podziel się opinią

Share
d3x5z1u
d3x5z1u