Trwa ładowanie...
dx6dh0t
07-03-2017 15:45

Polsko-Ukraińska Konferencja Biznesowa odbędzie się 27-28 IV we Lwowie

Warszawa, 07.03.2017 (ISBnews) - Wpływ nowych regulacji na warunki, w jakich prowadzi się biznes będzie tematem III Polsko-Ukraińskiej Konferencji Biznesowej, która została zaplanowana w dnia 27-28 kwietnia 2017 roku we Lwowie. Agencja ISBnews jest partnerem medialnym tego wydarzenia.

dx6dh0t

Na konferencji spotkają się przedsiębiorcy z Polski i Ukrainy. Będą rozmawiać o warunkach działania na terenie obydwu państw oraz poszukiwać płaszczyzn współpracy, wymienią poglądy na temat doświadczeń polskich i ukraińskich przedsiębiorców. Celem wydarzenia jest przekazanie przez praktykujących przedsiębiorców w jasny i przejrzysty sposób wiedzy o najważniejszych zmianach w przepisach oraz tych zaplanowanych na 2018 r., w Polsce i na Ukrainie. Na konferencji zostaną przedstawione nowe tendencje w obrocie towarowym i zmiany w tym obszarze pomiędzy Ukrainą i Unią Europejską. Zaplanowano dyskusję o działalności i kondycji nowych ukraińskich przedsiębiorstw w Polsce oraz polskich na Ukrainie i o tym, jakie wyzwania stoją przed tymi organizacjami.

III Polsko-Ukraińska Konferencja Biznesowa to okazja dla przedsiębiorców polskich, którzy planują ekspansję na Ukrainie, przedsiębiorców ukraińskich, którzy chcą założyć działalność gospodarczą w Polsce, biznesmenów poszukujących partnerów handlowych w obu krajach oraz organizatorów z różnych branż segmentu B2B, zainteresowanych współpracą.

Wśród prelegentów na III Polsko-Ukraińskiej Konferencji Biznesowej są m. in. Jan Załubski - prezes firmy Zet Transport, Tomasz Dąbrowski - Prezes firmy KDS, Juliusz Bolek - Przewodniczący Rady Dyrektorów Instytutu Biznesu, Piotr Alejski - Główny Dyrektor polskiej filii międzynarodowej firmy logistycznej SAT Albatros Sea Air Service, Bogdan Małachiwskyj - właściciel firmy T-Proekt. Organizatorzy spodziewają się około 200 uczestników. Dla zainteresowanych przedsiębiorstw jest przewidziana część wystawiennicza.

(ISBnews)

dx6dh0t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dx6dh0t