Trwa ładowanie...
lotto

Ponad 18 mln zł w Lotto. Wiemy skąd pochodzi nowy milioner

18 825 413 zł i 40 groszy wygrał w kumulacji Lotto mieszkaniec Węgorzyna. Nie on jedyny ma powody do świętowania. Ekstra pensję wysokości 5 tys. zł miesięcznie przez 20 lat będzie pobierał szczęśliwy wrocławianin.

Share
Ponad 18 mln zł w Lotto. Wiemy skąd pochodzi nowy milioner
Źródło: East News, Fot: Reporter
d3xirqo

Rozbita właśnie kumulacja narastała od 7 września, bo od tego czasu w ośmiu losowaniach nie padła "szóstka". 18,8 mln zł to najwyższa wygrana w grach losowych jaka padła w Węgorzynie, miejscowości w Zachodniopomorskim, ale także trzydziesta najwyższa w Polsce.

Szczęśliwe liczby to 4, 15, 28, 29, 30, 41. Nowemu milionerowi udało się wytypować trzy liczby pod rząd.

d3xirqo

Wcześniej jedna osoba zgarnęła z kolei 25 mln zł. Jak dotąd najwyższa kumulacja w polskim Lotto to ponad 60 mln zł, ale rozbite na kilka osób. Najwięcej wygrał w marcu tego roku mieszkaniec Skrzyszewa, który zgarnął 36,7 mln zł.

Jak podaje Lotto, szczęście uśmiechnęło się także do kogoś, kto odwiedził kolekturę przy ul. Lotniczej we Wrocławiu i zagrał na chybił trafił. Szczęśiwiec dzięki wygranej w Ekstra Pensji przez dwie dekady będzie dostawał co miesiąc 5 tys. zł.

Eurojackpot wchodzi do Polski. Do wygrania nawet 380 mln zł

Wszystko to niewielkie kwoty przy nowej grze od Totalizatora Sportowego. Ten w swoich kolekturach od dwóch tygodni sprzedaje już nie tylko kupony Lotto, ale też Eurojackpot. Tu minimalna kwota najwyższego stopnia to 10 mln euro. W najbliższym piątkowym losowaniu do zgarnięcia będzie ok. 64 mln zł.

d3xirqo

Podziel się opinią

Share
d3xirqo
d3xirqo