Trwa ładowanie...

Popularny serwis aukcyjny ma kłopoty

Popularny serwis aukcyjny w Polsce nma kłopoty. Informuje o tym swoich użytkowników zarówno na stronie www jak i na Facebooku. O godz. 18.50 przywrócono stronę www. Jednak, jak informuje serwis, "część usług może nie działać prawidłowo".

Popularny serwis aukcyjny ma kłopotyŹródło: Fotolia
d360wl0
d360wl0

Problemy pojawiły się przed południem. Już wtedy nie można było zalogować się na konta. Na funpage Allegro co chwila pojawiają się nowe komentarze. Szczególnie zdenerwowane są osoby, które wykorzystują serwis do zarabiania pieniędzy. - Awaria uniemożliwia mi pracę - handlowanie, stajecie się mało wiarygodnym partnerem bo to nie pierwszy raz, na innych portalach jak ebay nie ma tak częstych problemów jak u Was, powinniście obniżyć prowizje sprzedającym za taką "współpracę" bo dla firm tak jak ja to kłopotliwe sytuacje - pisze Anna.

- Jeżeli macie dziś przerwę od 13 do 18 a moja licytacja kończy się o 20 to powiedzcie mi jak mam korzystnie sprzedać swój przedmiot bo wtedy gdy najbardziej jest widoczny Allegro ma przerwę !!!!!!!! Nie zgadzam się na takie rzeczy i na zapłatę prowizji !!!!!!!!!!!!!!!! Chyba zbyt dużo płacicie swoim informatykom z prowizji użytkowników !!!!!!!!!!!! - denerwuje się Rafał.

Przerwa techniczna miła być do 14, potem 15, a teraz serwis podaje godzinę 19. Allegrowicze komentują te "obsuwy w czasie" często dość dosadnie. - Haha zmienili do 19....Ale się coś musiało zrypać..Nie pamiętam, żeby tyle czasu allegro nie hulało - pisze Agrest.
Na stronie pojawia się następujący komunikat.

(fot. Allegro.pl)
Źródło: (fot. Allegro.pl)

Po godz. 18.50 przywrócono stronę główną serwisu. Jednak Allegro nadal informuje osoby korzystające z jego usług, że "część usług może nie działać prawidłowo".

d360wl0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d360wl0