Trwa ładowanie...

Powakacyjne oblężenie galerii. Tłum w kolejce do Primarka

Wygląda na to, że Polacy na dobre wrócili z wakacji. Tłumy z plaż i górskich szlaków powoli przenoszą się do sklepów. W warszawskiej Galerii Młociny szczególnie oblegany jest jeden lokal.

Share
Kolejka w Galerii Młociny
Kolejka w Galerii MłocinyŹródło: WP
d19ccbm

Wakacyjne wizyty w warszawskich galeriach handlowych przebiegały w dość spokojnej atmosferze. Tłumy kupujących były raczej obrazkiem sporadycznym. Jak relacjonowaliśmy w WP Finanse, nawet otwarcie pierwszego w Polsce sklepu Primark nie ściągnęło aż tak wielu klientów, jak się spodziewano. Dowodem niech będzie pospieszne demontowanie części ogrodzeń tuż przed otwarciem.

Wygląda na to, że była to po prostu kwestia urlopów. Tłumy widzieliśmy, ale głównie w turystycznych kurortach. Zdjęcia, które otrzymaliśmy od naszej czytelniczki, pokazują, że w Galerii Młociny we wrześniu już jest dużo tłoczniej.

Kolejka do Primarka WP
Źródło: WP

Czytelniczka zauważa, że szczególne oblężenie przeżywa wspomniany wcześniej Primark. - Na dwóch piętrach kolejka jest na ok. 100 osób. Ludzie czekają po kilkadziesiąt minut, żeby wejść - relacjonuje kobieta.

Mandat za brak maseczki. Bodnar: przepisy do zmiany, zaniedbanie rządu

Kolejka spowodowana jest oczywiście nie tylko samą liczbą chętnych na zakupy, ale także wprowadzonym reżimem sanitarnym. W lokalu wprowadzono limity osób. Jak stwierdził ochroniarz, "zgodne z przepisami Rzeczpospolitej Polskiej".

Nasza czytelniczka podkreśla jednak, że oczekiwanie przebiega w spokojnej atmosferze. Klienci czekają cierpliwie, a większość z nich zachowuje dystans, który wyznaczają naklejki na podłodze.

Naklejki mają pomóc zachować odpowiedni dystans WP
Źródło: WP
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d19ccbm

Podziel się opinią

Share
d19ccbm
d19ccbm