Trwa ładowanie...
praca marzeń

Praca marzeń ma południu Polski. Schronisko rekrutuje miłośników gór

Jak zdobyć pracę marzeń? Tym razem nie trzeba lecieć do Australii czy Malediwy. Wystarczy pojechać w Góry Stołowe. Schronisko na Szczelińcu właśnie szuka pracowników.

Share
Praca marzeń ma południu Polski. Schronisko rekrutuje miłośników gór
Źródło: East News, Fot: ANNA KACZMARZ / DZIENNIK POLSKI / POLSKA PRESS
d2op0rv

"Masz dosyć schematów? Męczy Cię miasto, praca w korporacji, zalew reklam, telewizyjny bełkot? Masz mieszkanie na kredyt we frankach, które mógłbyś wynająć ale nie miałbyś gdzie mieszkać? Nie chcesz żyć w świecie złożonym głównie ze smogu? Możliwe, że mamy coś dla Ciebie!" – zachęca schronisko położona na Szczelińcu, najwyższym szczycie Gór Stołowych (woj. dolnośląskie). Przed niezdecydowanymi roztacza perspektywę zamieszkania w schronisku położonym na skale nad trzydziestometrową przepaścią, fantastycznych widoków i miłej atmosfery pracy.

Barman, pomoc kuchenna, pracownik małej gastronomii, pracownik techniczny, pracownik sprzątający – na tych stanowiskach mogą podjąć pracę kandydaci.

d2op0rv

Schronisko jest gotowe zapłacić 2200-2250 zł netto, ale pracownik nie musi się martwić o mieszkanie i rachunki za gaz czy prąd, bo na czas pracy przeniesie się do schroniska.

Zobacz też:

"Niesienie pomocy to wielka przyjemność". Dyżurowaliśmy z ratownikami GOPR w Krynicy-Zdrój

Aplikować mogą wszyscy bez względu na płeć – pod warunkiem, że mogą pracować nieprzerwanie przez co najmniej pół roku w miesiącach kwiecień – październik 2018 r. Kandydaci nie mogą mieć zobowiązań rodzinnych, szkolnych i zawodowych

d2op0rv

Podziel się opinią

Share
d2op0rv
d2op0rv