Trwa ładowanie...
dwepd9q

Praca u Królowej Elżbiety II. Poszukiwany pracownik za 22 tys. funtów rocznie

Dwór Elżbiety II, królowej Wielkiej Brytanii poszukuje osoby do tapicerowania mebli, szycia zasłon i pielęgnacji ponad 1000 wnętrz w trzech rezydencjach królewskich. Wynagrodzenie? 22 tys. funtów, czyli ok. 109 tys. zł rocznie i praca na pełny etat. Rekrutacja potrwa do 6 kwietnia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Praca u Królowej Elżbiety II. Poszukiwany pracownik za 22 tys. funtów rocznie
(WP.PL, Fot: Chris Jackson /Photoshot/REPORTER)
dwepd9q

Dwór królewski poszukuje osoby do pracy w Pałacu Buckingham, zamku królewskim w Windsorze oraz Pałacu Świętego Jakuba. Łącznie w trzech rezydencjach znajduje się ponad 1000 różnie wyposażonych pokoi. Od kandydata wymaga się dostarczania do nich zasłon oraz mebli, tak by zachowały swój unikalny charakter.

"Chroń dziedzictwo"

Oprócz szycia i tapicerowania, od kandydata wymaga się także umiejętności pielęgnacji zabytkowych mebli, projektowania nowych elementów wyposażenia wnętrz, tworzenia wyceny materiałów, szacowania wszystkich kosztów i koordynacji prac przy królewskich wnętrzach.

dwepd9q

Królowa Elżbieta II poszukuje do pracy eksperta z bogatym doświadczeniem w projektowaniu i konserwacji mebli. Wymagana jest umiejętność ręcznego i maszynowego szycia oraz wykańczania przedmiotów o najwyższym standardzie.

Dodatkowo od kandydata wymaga się dobrej organizacji pracy, odpowiedzialności za powierzone przedmioty i wnętrza oraz umiejętności pracy w zespole, który odpowiada za ponad 1000 królewskich pokoi.

Na kandydata czeka stabilne zatrudnienie z miesięcznym wynagrodzeniem - w przeliczeniu - ok. 9,1 tys. zł.

dwepd9q

Podziel się opinią

Share
dwepd9q
dwepd9q