Trwa ładowanie...

Praca u Królowej Elżbiety II. Poszukiwany pracownik za 22 tys. funtów rocznie

Dwór Elżbiety II, królowej Wielkiej Brytanii poszukuje osoby do tapicerowania mebli, szycia zasłon i pielęgnacji ponad 1000 wnętrz w trzech rezydencjach królewskich. Wynagrodzenie? 22 tys. funtów, czyli ok. 109 tys. zł rocznie i praca na pełny etat. Rekrutacja potrwa do 6 kwietnia.

Share
Praca u Królowej Elżbiety II. Poszukiwany pracownik za 22 tys. funtów rocznie
Źródło: WP.PL, fot: Chris Jackson /Photoshot/REPORTER
d3qpwxm

Dwór królewski poszukuje osoby do pracy w Pałacu Buckingham, zamku królewskim w Windsorze oraz Pałacu Świętego Jakuba. Łącznie w trzech rezydencjach znajduje się ponad 1000 różnie wyposażonych pokoi. Od kandydata wymaga się dostarczania do nich zasłon oraz mebli, tak by zachowały swój unikalny charakter.

"Chroń dziedzictwo"

Oprócz szycia i tapicerowania, od kandydata wymaga się także umiejętności pielęgnacji zabytkowych mebli, projektowania nowych elementów wyposażenia wnętrz, tworzenia wyceny materiałów, szacowania wszystkich kosztów i koordynacji prac przy królewskich wnętrzach.

Królowa Elżbieta II poszukuje do pracy eksperta z bogatym doświadczeniem w projektowaniu i konserwacji mebli. Wymagana jest umiejętność ręcznego i maszynowego szycia oraz wykańczania przedmiotów o najwyższym standardzie.

Dodatkowo od kandydata wymaga się dobrej organizacji pracy, odpowiedzialności za powierzone przedmioty i wnętrza oraz umiejętności pracy w zespole, który odpowiada za ponad 1000 królewskich pokoi.

Na kandydata czeka stabilne zatrudnienie z miesięcznym wynagrodzeniem - w przeliczeniu - ok. 9,1 tys. zł.

d3qpwxm

Podziel się opinią

Share
d3qpwxm
d3qpwxm