Trwa ładowanie...

Prawo jazdy Jarosława Kaczyńskiego do kupienia. "Chodzi po 3 zł na Ukrainie"

- Kupiłem prawo jazdy Jarosława Kaczyńskiego - poinformował nas czytelnik. Dodał, że drogie nie było - w przeliczeniu kosztowało ok. 3 zł. Do wyboru miał inne - z Andrzejem Dudą, Lechem Wałęsą i Donaldem Tuskiem.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Prawo jazdy Jarosława Kaczyńskiego do kupienia. "Chodzi po 3 zł na Ukrainie"Źródło: WP.PL, fot: dziejesie
d1semvt

- Prawo jazdy Jarosława Kaczyńskiego można dostać w samym centrum Lwowa - donosi pan Tomasz. Cena? 20 hrywien, czyli ok. 3 złote. Ukraińskie prawo jazdy prezesa PiS to oczywiście fałszywka.

Zamiast adresu na "prawku" widnieje tylko napis "Prawo i Sprawiedliwość". Dokument zaświadcza, że prezes PiS ma prawo jazdy na "wszystkie kategorie". To oczywiście prawdą jednak nie jest - szef rządzącej partii jest znany z tego, że prawa jazdy nie ma w ogóle. Poprawnie na dokumencie jednak zapisano datę urodzenia prezesa - to faktycznie 18 czerwca 1949 roku. Według dokumentu, prezes zdał egzaminy stosunkowo późno - już gdy był po pięćdziesiątce.

d1semvt

- Można też kupić dokumenty z innymi znanymi politykami. Jest Duda, Wałęsa i Tusk - wszystkie prawa jazdy kosztują tyle samo. Wydawało mi się to dziwne, przecież dokument prezesa powinien być najdroższy - żartuje nasz czytelnik.

Szokujące zdjęcia Kaczyńskiego. Joanna Lichocka ripostuje. Zobacz wideo:

WP.PL
Źródło: WP.PL, fot: dziejesie

Prawo jazdy Jarosława Kaczyńskiego można dostać na straganie przy lwowskim rynku. Są tam głównie pamiątki z miasta - kubki, talerze, obrazki czy magnesy. Są jednak i inne akcesoria z politycznym podtekstem. Na przykład wycieraczka z podobizną rosyjskiego prezydenta Władimira Putina i napis "Wycieraj nogi".

d1semvt

Inny czytelnik opowiedział nam, że sam kiedyś kupił podobne prawo jazdy, tylko wystawione na prezydenta Dudę. - Wylegitymowałem się nim kiedyś nawet na przejściu polsko-ukraińskim. Straż Graniczna podeszła do wszystkiego ze śmiechem i dystansem. Całe szczęście - mówi.

Generator do wystawiania prawa jazdy. Można nawet zrobić dokument Homerowi Simpsonowi

Fałszywe prawo jazdy można nabyć i w Polsce, choć trzeba się przygotować na znacznie większe wydatki. - Dokumenty kolekcjonerskie to doskonały pomysł na niemal każdą okazję - tak zachwala swoja ofertę jedna ze stron internetowych. Można tam wygenerować dokument, zamieszczając dowolne dane. Wyrobić można nie tylko prawo jazdy, ale i dowód osobisty, legitymację studencką czy nawet kartę pobytu. Serwis promuje się dokumentami z... Homerem Simpsonem, któremu dokument wystawił "prezydent Springfield".

Tak wygenerowny dokument jest jednak znacznie droższy niż ten ze Lwowa - kosztuje 699 zł. - Hologram, nadruk UV, mikrodruk oraz farba OVI - wszystko tak, jak w oryginale - czytamy na stronie. Również wymiary dokumentów mają być takie same jak w tych prawdziwych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1semvt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1semvt