Trwa ładowanie...
det9rp7
17-11-2016 12:55

Premier: odpowiedzialny rozwój - priorytet rządu na kolejne miesiące (krótka2)

Odpowiedzialny rozwój będzie priorytetem rządu na kolejne miesiące - zapowiedziała premier Beata Szydło w czwartek na Kongresie 590 w podrzeszowskiej Jasionce. Jak dodała, obowiązkiem rządu jest działać na rzecz obywateli.

Share
det9rp7

Premier przypomniała, że w środę minął pierwszy rok rządów PiS. "To było dobre 12 miesięcy, kiedy ciężko pracując, zajęliśmy się sprawami zwykłych ludzi. Ten pierwszy czas był poświęcony przede wszystkim wzmacnianiu polskich rodzin, budowaniu godnego życia polskich rodzin, ich stabilizacji i bezpieczeństwa. Od dzisiaj przechodzimy do drugiego etapu, a ten drugi etap nazywa się odpowiedzialny rozwój" - podkreśliła.

"Odpowiedzialny rozwój będzie naszym priorytetem przez kolejne miesiące naszej pracy" - zadeklarowała szefowa rządu. Jak oceniła, obowiązkiem rządu jest działać na rzecz obywateli.

Szydło powiedziała, że na kongresie spotykają się polskie władze, samorządowcy z polskimi firmami, które oparte są przede wszystkim na tradycjach rodzinnych, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę w biznesie. "Są również (tutaj) przedstawiciele dużych, polskich przedsiębiorstw i spółek rozwiniętych, dobrze dających sobie radę na rynkach światowych" - zaznaczyła.

"Łączymy tutaj w tym miejscu to, co najlepsze, a najlepsze to polskie" - przekonywała szefowa rządu.

Premier powiedziała też, że na kongresie chce rozmawiać m.in. o przyszłości, o tym, co zrobić, żeby polska przedsiębiorczość i gospodarka była "kołem zamachowym", prowadzącym do myślenia o ambitnych celach rozwojowych, żeby polska przedsiębiorczość i gospodarka była szansą dla młodych ludzi.

det9rp7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
det9rp7
det9rp7