Trwa ładowanie...
d1utofu
26-01-2016 09:45

PwC przejęło Fern Partners, wzmocni pion doradztwa biznesowego

Warszawa, 26.01.2016 (ISBnews) - PwC przejęła Fern Partners i dzięki tej transakcji wzmocniła dział doradztwa biznesowego o ekspertów specjalizujących się w zarządzaniu cenami i budową strategii cenowych, czyli tzw. pricing & revenue management, poinformowała firma.

d1utofu
d1utofu

"Po ogłoszonym przez nas w zeszłym tygodniu planie przejęcia Grupy Outbox, to kolejna transakcja PwC wpisująca się w nasz plan rozwoju doradztwa biznesowego: od strategii do wdrożeń. Połączenie sił Grupy Outbox, Fern Partners i naszych zespołów Data Analitics przyspiesza realizację tego planu. Uważnie przyglądamy się rynkowi pod kątem kolejnych akwizycji" - powiedział prezes Adam Krasoń, cytowany w komunikacie.

Fern Partners specjalizuje się w budowaniu i wdrażaniu strategii cenowych. Wśród jej klientów są przedsiębiorstwa z sektorów dóbr konsumenckich, handlu, ochrony zdrowia, energetyki, transportu i logistyki oraz usług finansowych.

"Polityka cenowa staje się jednym z najważniejszych wyzwań dla wielu przedsiębiorstw, szczególnie na rynku tak wrażliwym jak Polska. Praktyka potwierdza, że odpowiednie podejście do zarządzania cenami pozwala na skuteczny i trwały wzrost zysku o 1-3 pkt proc. Dołączenie do zespołu PwC otwiera nam szerzej dostęp do rynków międzynarodowych, a naszym obecnym klientom daje możliwość korzystania z pełnej ekspertyzy doradztwa biznesowego" - powiedział założyciel Fern Partners Maciej Kraus, również cytowany w komunikacie.

PwC to sieć firm działająca w 157 krajach. Zatrudnia ponad 208 tysięcy osób i świadczy usługi w zakresie audytu, doradztwa biznesowego oraz doradztwa podatkowego i prawnego.

(ISBnews)

d1utofu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1utofu