Trwa ładowanie...
d1o9rl2

PZ Cormay złożył prospekt emisyjny w KNF w zw. z ofertą akcji serii K

Warszawa,29.05.2015 (ISBnews) - PZ Cormay złożył w Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) prospekt emisyjny w związku z ofertą publiczną akcji serii K oraz zamiarem ubiegania się o dopuszczenie do obrotu praw poboru, praw do akcji i akcji spółki serii K, podała spółka.

Share
d1o9rl2

"Zarząd spółki PZ Cormay informuje, iż w dniu 28 maja 2015 r. złożony został w Komisji Nadzoru Finansowego prospekt emisyjny spółki sporządzony w związku z ofertą publiczną akcji serii K oraz zamiarem ubiegania się o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym praw poboru, praw do akcji i akcji spółki serii K łącznie z wnioskiem o zatwierdzenie tego prospektu przez Komisję Nadzoru Finansowego" - podano w komunikacie.

Wcześniej, 15 maja, spółka poinformowała, o decyzji KNF o umorzeniu postępowania w sprawie zatwierdzenia prospektu związku z planowaną ofertą publiczną akcji serii K.

Przyczyną umorzenia postępowania było uchylenie uchwałą nadzwyczajnego walnego z 2 kwietnia 2015 r. uchwał nr 6, 7 oraz 21 nadzwyczajnych walnych zgromadzeń odpowiednio z dnia 21 lutego 2014 r., 10 kwietnia 2014 r. oraz 18 czerwca 2014 r., co spowodowało brak podstaw faktycznych i prawnych do rozpatrzenia sprawy.

PZ Cormay to producent wysokiej jakości odczynników diagnostycznych i dystrybutor światowej klasy aparatury medycznej. Od ponad 27 lat zajmuje się produkcją testów in vitro dla chemii klinicznej, elektroforezy, hematologii, koagulologii oraz serologii grup krwi.

(ISBnews)

d1o9rl2

Podziel się opinią

Share
d1o9rl2
d1o9rl2