Trwa ładowanie...
d4m4paw

Rabat Service może wejść na NewConnect, jeśli nie znajdzie się atrakcyjny kupiec

21.03. Warszawa (PAP) - Rabat Service, spółka zależna Bomi, może wejść na NewConnect, jeśli próby pozyskania dla niej inwestora zewnętrznego z atrakcyjną ofertą cenową zakończą się...

d4m4paw
d4m4paw

21.03. Warszawa (PAP) - Rabat Service, spółka zależna Bomi, może wejść na NewConnect, jeśli próby pozyskania dla niej inwestora zewnętrznego z atrakcyjną ofertą cenową zakończą się niepowodzeniem - poinformował w środę dziennikarzy prezes Bomi Witold Jesionowski.

"Proces sprzedaży i pozyskania inwestora dla Rabatu trwa, ale będzie zrealizowany tylko w przypadku uzyskania satysfakcjonujących ofert. Jeśli się okaże, że zaproponowane oferty nie będą rozwiązywać naszych problemów, to wydaje się, że Rabat ma na tyle dobrą sytuację, że obrany może być kierunek wejścia przez NewConnect na parkiet GPW" - powiedział Jesionowski.

"Spodziewamy się, że do końca czerwca wpłyną oferty i wtedy będziemy się zastanawiać" - dodał.

W komentarzu do wyników rocznych Bomi poinformował, że z uwagi na fakt, iż procesy konsolidacyjne runku hurtowego miały już swój najintensywniejszy wymiar w drugim półroczu 2011 istnieje scenariusz dalszego funkcjonowania spółki w ramach grupy kapitałowej Bomi i dalszego budowania wartości obszaru hurtowego wraz kontynuowaniem procesów restrukturyzacyjnych.

Na początku stycznia zarząd Bomi zadecydował o rozpoczęciu procesu mającego na celu wyłonienie inwestora gotowego nabyć całość lub część akcji spółki zależnej Rabat Service. (PAP)

pel/ pr/ ana/

d4m4paw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4m4paw