Trwa ładowanie...
dymh955

RN Warimpeksu przedłużyła kadencję zarządowi z Franzem Jurkowitschem na czele

Warszawa, 22.12.2015 (ISBnews) - Rada nadzorcza Warimpex Finanz- und Beteiligungs AG przedterminowo przedłużyła funkcje członków zarządu dla Franza Jurkowitscha, Georga Foliana i Alexandra Jurkowitscha do 30 września 2019 roku, podała spółka.

Share
dymh955

"Franz Jurkowitsch, który pełni funkcję prezesa zarządu Warimpex od września 1986 roku, będzie nadal odpowiedzialny za obszar strategii, relacji z inwestorami oraz komunikacji wewnętrznej. Georg Folian będzie kontynuował swoje obowiązki w roli zastępcy prezesa zarządu (na stanowisku od września 1986 r.) i pozostanie nadal odpowiedzialny za obszar finansów i rachunkowości, zarządzanie finansami i sprawy kadrowe. Alexander Jurkowitsch, członek zarządu od lipca 2006 r., będzie nadal odpowiedzialny za planowanie, kwestie budowlane, zarządzanie informacją oraz IT" - czytamy w komunikacie.

Do maja 2017 r. została przedłużona funkcja Floriana Petrowsky'ego na stanowisku członka zarządu. Jego uprawnienia obejmują zadania związane z transakcjami, kwestiami organizacyjnymi i prawnymi, podano również.

Warimpex Finanz- und Beteiligungs AG to spółka inwestycyjno-deweloperska z siedzibą w Wiedniu, notowana na giełdach w Wiedniu i w Warszawie (WXF). W ciągu ostatnich 25 lat Warimpex zrealizował projekty rozwojowe w sektorze nieruchomości o łącznej wartości ponad 1 mld euro.

(ISBnews)

dymh955

Podziel się opinią

Share
dymh955
dymh955