Trwa ładowanie...
d13ge48
d13ge48

Robyg sprzedał 90% mieszkań na warszawskim osiedlu Nowy Wilanów

Warszawa, 15.12.2016 (ISBnews) - Robyg sprzedał 90% lokali w Młodym Wilanowie - dostępnych pozostało zaledwie 16, poinformowała spółka. W drugim projekcie realizowanym przez spółkę  w Wilanowie -  Apartamenty Villa Nobile - pozostało w w sprzedaży 189 mieszkań, podano również.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d13ge48

"Młody Wilanów to szósty projekt w tej części Warszawy. Ponieważ kupujący cały czas szukają własnych czterech kątów właśnie w Wilanowie, a dotychczasowe tempo sprzedaży jest rekordowo szybkie, Robyg uruchomił na początku tego roku kolejny projekt - Apartamenty Villa Nobile. Osiedle to jest częścią popularnego Miasteczka Wilanów, co dodatkowo podnosi jego atrakcyjność. Projekty Robyg są świetnie dopasowane do potrzeb rynku, dlatego deweloper - tak samo jak w przypadku projektu Młody Wilanów - spodziewa się, że oferowane lokale błyskawicznie znajdą nabywców" - powiedziała dyrektor ds. sprzedaży Joanna Chojecka, cytowana w komunikacie.

W Młodym Wilanowie dostępne są lokale o metrażu od 57 m2 do 92 m2 - których cena zaczyna się od 6 100 zł za m2. Prace budowlane trwają, a ich koniec zaplanowany jest na II kwartał 2017 roku. Inwestycja docelowo składać się będzie z trzech etapów, z czego dwa są już ukończone i przekazane mieszkańcom, podano także.
"Młody Wilanów jest atrakcyjną inwestycją w pięknej dzielnicy - dodatkowo na tym osiedlu są lokale, które mają bardzo dobrą relację jakości do ceny i kwalifikują się do rządowego programu MdM. To bardzo ważne, ponieważ 1 stycznia zostanie odblokowana druga połowa środków przeznaczonych na 2017 rok. Kolejną istotną informacją jest planowane podniesienie wymaganego wkładu własnego przy zaciąganiu kredytów hipotecznych do 20%" - dodała Chojecka.

Robyg to deweloper realizujący inwestycje w Warszawie i Gdańsku, notowany na rynku głównym warszawskiej giełdy od listopada 2010 roku. Kontraktacja mieszkań w 2015 roku wyniosła 2 333 lokale.

(ISBnews)

d13ge48

Podziel się opinią

Share
d13ge48
d13ge48