Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany
10-03-2016 15:21

Rok 2016 przyniósł Grupie ONICO S.A. najlepszy wynik sprzedażowy w historii.

Rok 2016 przyniósł Grupie ONICO S.A. najlepszy wynik sprzedażowy w historii. Firma odnotowała zysk na poziomie 35 milionów złotych. Tym samym został ustanowiony rekordowy wynik w dotychczasowej historii Grupy ONICO S.A.

Artykuł sponsorowanyArtykuł sponsorowany
Rok 2016 przyniósł Grupie ONICO S.A. najlepszy wynik sprzedażowy w historii.
d48ntyl
d48ntyl

Zarząd ONICO zamierza kontynuować przyjętą strategię sprzedażową oraz wykorzystywać wszelkie szanse rynkowe. Dynamiczny rozwój we wszystkich segmentach naszej działalności sprawił, że nasze produkty dotarły do nowych Klientów, a także zwiększyła się ekspansja na nowe rynki międzynarodowe w porównaniu do 2015 roku – podkreślił Artur Krzyk V-ce Prezes ONICO S.A.

Miniony rok ugruntował pozycję Grupy ONICO S.A. jako niezależnego, prywatnego lidera sprzedaży produktów ropopochodnych w Polsce. Dynamiczny rozwój firmy przełożył się na wzrost przychodów spółki o ponad *261% *w porównaniu z rokiem poprzednim.

Grupa ONICO S.A. jest notowana od sześciu lat na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych na alternatywnym rynku NewConnect. Spółka zajmuje się obrotem paliwami, ze szczególnym uwzględnieniem LPG, diesla i biopaliw do polskich i międzynarodowych koncernów i do odbiorców indywidualnych. Specjalizuje się także w sprzedaży asfaltów oraz produktów przemysłowych marki Castrol. Firma realizuje transgraniczne dostawy paliw płynnych przy wykorzystaniu transportu drogowego, kolejowego i morskiego.

Więcej informacji na temat firmy i jej produktów pod adresem: http://onico.pl/firma/

Artykuł sponsorowany
d48ntyl

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d48ntyl