Trwa ładowanie...

Rozdają darmowe mleko w największych miastach Polski

Mleko Łaciate w kartonach dostaną za darmo mieszkańcy kilkunastu największych miast Polski. Akcja rozpoczęła się 10 października. W sumie zostanie rozlane 68 tys. litrów mleka.
Share
Rozdają darmowe mleko w największych miastach Polski
Fot: Shutterstock
d2sromv

Mleko w kartonach dostaną za darmo mieszkańcy kilkunastu największych miast Polski. Akcja rozpoczęła się 10 października. W sumie zostanie rozlane 68 tys. litrów mleka.

To specjalna, limitowana akcja mleka Łaciate 3,2 proc. w kartonikach 200 mln ze słomką. W 11 miastach Polski hostessy ubrane w łaciate stroje będą obdarowywać przechodniów. Mleko będzie rozdawane od godziny 8 do 16 w następujących miejscach:

Warszawa

12.10 - skrzyżowanie ulic Wołoskiej i al. Wilanowskiej.
Przed Metro Centrum (patelnia) w godz. 8-12 w terminach: 13.10, 14.10, 17.10, 19.10, 25.10, 28.10, 3.11 oraz 4.11.

d2sromv

Katowice

12.10 - przed dworcem głównym, ul. Szewczyka 2

Szczecin

12.10 - Plac Grunwaldzki

d2sromv

Na darmowe mleko mogą liczyć także mieszkańcy Gdańska, Krakowa, Łodzi, Rzeszowa, Lublina, Bydgoszczy, Poznania i Wrocławia, ale jeszcze nie są znane dokładne daty kolejnych akcji.

To nie pierwsza taka akcja, kiedy firmy się promują. Na darmową, poranną kawę mogli liczyć klienci McDonalds. Zasady były proste, należało przyjść do restauracji od poniedziałku do piątku do godz. 11:30, a weekendy do godz. 11 i poprosić o darmową arabicę.

Swoją akcję miał także Burger King. Otwierając restaurację w nowej łódzkiej galerii zaproponował stu pierwszym klientom darmowego burgera. Ta sama restauracja wraz z KFC prowadzi badanie satysfakcji klientów - po wizycie w obu punktach klient dostaje specjalny paragon, dzięki któremu będzie możliwa rejestracja na stronie internetowej.

Po wypełnieniu ankiety otrzymuje on kod weryfikacyjny, który już tylko należy wpisać w odpowiednim polu zaproszenia do badania. Na tej podstawie w KFC i Burger King klienci otrzymają darmową bułkę. Akcja ta trwa już kilka lat.

Również Starbucks znalazł pomysł na przyciągnięcie klientów. Mieszkańcy Wielkiej Brytanii mogą liczyć na zniżkę jeśli tylko przyjdą z... własnym kubkiem do kawy.

d2sromv

Podziel się opinią

Share
d2sromv
d2sromv