Trwa ładowanie...

Ryanair uruchomi rejsy do Shannon w Irlandii z Krakowa i Modlina

Irlandzki Ryanair od kwietnia przyszłego roku uruchomi nowe połączenie do Shannon w Irlandii z Krakowa i z podwarszawskiego Modlina. Jak poinformował przewoźnik, rejsy do Shannon będą z obu polskich lotnisk realizowane dwa razy w tygodniu.

Share
Ryanair uruchomi rejsy do Shannon w Irlandii z Krakowa i Modlina
Źródło: JOSEP LAGO/AFP
d30t98q

Ryanair rozpocznie rejsy do Shannon z lotniska Warszawa Modlin 2 kwietnia, a z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice - 3 kwietnia. Pasażerowie z Modlina będą mogli polecieć do irlandzkiego miasta w środy i niedziele, a z Krakowa w czwartki i niedziele.

Obecnie irlandzka linia oferuje 32 połączenia z Krakowa i 31 z Modlina. Od 1 listopada pasażerowie będą mogli kupić bilety na rejsy z Modlina do Gdańska oraz do Wrocławia. Loty na tych trasach rozpoczną się od marca 2014 r.

Irlandzki przewoźnik powrócił do portu w Modlinie 30 września, kiedy to lotnisko ponownie zaczęło przyjmować samoloty po ponad dziewięciomiesięcznej przerwie spowodowanej problemami z pasem startowym. Od tego czasu do 18 października linia przewiozła ponad 80 tysięcy pasażerów.

Ryanair lata na 1,6 tys. międzynarodowych tras w 28 krajach. Flota przewoźnika to 303 samoloty typu boeing 737-800. Ryanair zatrudnia ponad 9 tys. pracowników. W tym roku linia planuje przewieźć ponad 81 mln pasażerów.

W Polsce Ryanair wykonuje rejsy m.in. do Warszawy, Łodzi, Krakowa, Katowic, Rzeszowa. Oferuje połączenia m.in. do Anglii, Francji, Irlandii, Szwecji, Norwegii, Niemiec, Hiszpanii.

d30t98q

Podziel się opinią

Share
d30t98q
d30t98q