Trwa ładowanie...
ddhubo7
ddhubo7
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rzecznik MRiRW: zawieszone kierownictwo oddziału ANR w Szczecinie (krótka2)

Zawieszone zostało kierownictwo oddziału terenowego Agencji Nieruchomości Rolnych w Szczecinie - poinformował PAP rzecznik resortu rolnictwa Witold Katner. Dodał, że do kierowania oddziałem zostanie wysłany pełnomocnik z Warszawy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ddhubo7

Zawieszenie kierownictwa ANR w Szczecinie jest pokłosiem ostatnich aresztowań rolników zamieszanych w ustawianie przetargów organizowanych przy udziale Agencji.

Wcześniej premier Ewa Kopacz podkreślała, że sprawę tę "trzeba do końca wyjaśnić". "Zarząd, który w tej chwili jest, będzie zawieszony, będzie wyznaczony pełnomocnik z Warszawy, który będzie zarządzał Agencją" - zaznaczyła. Szefowa rządu dodała, że Kancelaria Prezesa Rady Ministrów przeprowadzi "szczegółową kontrolę tych wszystkich wydarzeń, które miały miejsce w Agencji".

Rzecznik rządu Cezary Tomczyk potwierdził PAP, że premier mówiąc o zawieszeniu zarządu ANR odnosiła się do kierownictwa oddziału Agencji w Szczecinie.

ddhubo7

Podziel się opinią

Share

ddhubo7

ddhubo7