Trwa ładowanie...
dmqnzol

Sąd zawiesił postępowanie ws. zarządcy praw z udziału ARP w Hawe

Warszawa, 14.04.2016 (ISBnews) - Sąd Rejonowy dla Warszawy Śródmieścia zawiesił postępowanie z wniosku Agencji Rozwoju Przemysłu (ARP) o ustanowieniu zarządy do wykonywania praw z udziału w Hawe do czasu zakończenia postępowania sanacyjnego, podała spółka.

Share
dmqnzol

?Sąd Rejonowy dla Warszawy Śródmieścia w Warszawie, Wydział I Cywilny doręczył emitentowi postanowienie o zawieszeniu postępowania z wniosku Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. z siedzibą w Warszawie o ustanowienie zarządcy dla zajętego w egzekucji prawa udziałowego do czasu zakończenia postępowania sanacyjnego wobec emitenta? - czytamy w komunikacie.

Pod koniec marca ARP złożyła wniosek do sądu o ustanowienie w Hawe zarządcy do wykonywania praw korporacyjnych z praw udziałowych w spółkach zależnych od Hawe.

Grupa kapitałowa Hawe świadczy kompleksowe usługi operatorskie na bazie posiadanej infrastruktury światłowodowej oraz usługi projektowe i budowlane dla branży telekomunikacyjnej, elektroenergetycznej i samorządów terytorialnych. Jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 roku.

(ISBnews)

dmqnzol

Podziel się opinią

Share
dmqnzol
dmqnzol