Trwa ładowanie...
d2adxu3

Salesmanago pozyskało 25 mln zł finansowania od 3TS Capital

Warszawa, 01.03.2016 (ISBnews) - Salesmanago pozyskało 25 mln zł finansowania od 3TS Capital. Środki zostaną przeznaczone na badania i rozwój produktowy oraz silną ekspansję na terenie Europy, poinformował fundusz.

Share
d2adxu3

"Wcześniej w Salesmanago zainwestował Rafał Brzoska, założyciel i prezes Grupy Integer.pl" - czytamy także.

Salesmanago to platforma marketing automation specjalizująca się w rozwiązaniach dla eCommerce i B2C.

"3TS to kolejny inwestor, który pozwoli Salesmanago na dynamiczny rozwój. To przedsiębiorcy, którzy tak jak my lubią nowe technologie. Inwestycja sfinansuje naszą międzynarodową ekspansję i pomoże rozwijać ofertę dla B2C i sklepów internetowych. marketing automation w Europie" - powiedział prezes Grzegorz Błażewicz, cytowany w komunikacie.

d2adxu3

Firma została założona w 2011 roku przez Grzegorza Błażewicza i Konrada Pawlusa. Obecnie zatrudnia ponad 130 osób w biurach w Polsce, USA, UK oraz Indiach, a także współpracuje z ponad 400 partnerami. Systemu alesmanago używa ponad 5000 firm z branż eCommerce, B2C i B2B z ponad 40 krajów. Firma posiada unikalną technologię umożliwiającą gromadzenie informacji o zachowaniu klientów na stronach www i aplikacjach mobilnych oraz ich wykorzystywanie do automatyzacji i personalizacji marketingu we wszystkich kanałach

(ISBnews)

d2adxu3

Podziel się opinią

Share
d2adxu3
d2adxu3