Trwa ładowanie...
d1l8m3c

Selena FM SA skupi nie więcej niż 2 mln akcji własnych za kwotę do 8 mln zł

31.01. Warszawa (PAP) - Selena FM SA nabędzie nie więcej niż 2 mln akcji własnych o łącznej wartości nominalnej nie większej niż 100 tys. zł - wynika z uchwał NWZ Seleny z 31...

Share
d1l8m3c

31.01. Warszawa (PAP) - Selena FM SA nabędzie nie więcej niż 2 mln akcji własnych o łącznej wartości nominalnej nie większej niż 100 tys. zł - wynika z uchwał NWZ Seleny z 31 stycznia. Maksymalna kwota, jaką spółka może przeznaczyć na ten cel to 8 mln zł.

Łączna wartość nominalna nabywanych akcji nie przekroczy 10 proc. kapitału zakładowego, uwzględniając w tym również wartość nominalną pozostałych akcji własnych, które nie zostały przez spółkę zbyte.

Upoważnienie do nabycia akcji własnych obowiązuje do 30 czerwca 2014 roku, jednak nie dłużej niż do wyczerpania środków przeznaczonych na ten cel.

d1l8m3c

Maksymalna cena nabycia akcji została ustalona na 8 zł.

Akcje własne skupione przez spółkę będą przeznaczone do zaoferowania do nabycia wybranym kluczowym pracownikom i współpracownikom spółki w ramach programu motywacyjnego. W przypadku, gdy skupione przez spółkę akcje nie zostaną nabyte przez osoby objęte programem, akcje zostaną przeznaczone do dalszej sprzedaży na rzecz podmiotów lub osób nie objętych ww. programem, do wymiany na akcje lub udziały w toku dokonywanych przez spółkę przejęć lub restrukturyzacji lub do umorzenia. (PAP)

mto/ asa/

d1l8m3c

Podziel się opinią

Share
d1l8m3c
d1l8m3c