Trwa ładowanie...
djmd3v3
24-03-2016 11:14

SGB-Bank i Ursus mają list intencyjny ws. finansowania zakupu ciągników i maszyn

Warszawa, 24.03.2016 (ISBnews) - SGB-Bank oraz Ursus podpisały list intencyjny dotyczący współpracy w zakresie promocyjnego finansowania zakupu fabrycznego ciągników i maszyn rolniczych produkowanych przez Ursus, podała spółka.

Share
djmd3v3

"Oferta dostępna będzie w zrzeszonych bankach spółdzielczych i zostanie dopasowana do potrzeb klientów. W ramach współpracy, SGB-Bank i Ursus będą prowadzić działania promocyjne, takie jak akcje wizerunkowe budujące świadomość finansowania zakupu fabrycznego wśród klientów banków spółdzielczych SGB, korzystanie z materiałów promocyjnych czy udział w konferencjach oraz innych wydarzeniach o charakterze lokalnym" - czytamy w komunikacie.

"Współpraca Ursusa, firmy z polskim kapitałem z polskimi bankami spółdzielczymi to optymalne rozwiązanie dla dobra naszych klientów. Wierzę, że zawiązana współpraca będzie wartościowa dla promocji obu marek, ale przede wszystkim największe korzyści z jej realizacji uzyska nasz klient finalny, czyli polski rolnik. Jest to bardzo ważne chociażby w kontekście wykorzystania środków na modernizację rolnictwa z nowej unijnej perspektywy" - powiedział prezes Ursus Karol Zarajczyk, cytowany w komunikacie.

"Zawiązanie współpracy pomiędzy SGB-Bankiem, zrzeszającym ponad 200 banków spółdzielczych, i firmą Ursus - znanym polskim producentem wysokiej klasy ciągników i maszyn rolniczych, wskazuje kierunek działań wynikających ze strategii naszej Grupy, w której przedstawiciele sektora Agro są od zawsze kluczowymi klientami. Jesteśmy przekonani, że połączenie oferty banków spółdzielczych SGB, będących ekspertem w obsłudze finansowej rolnictwa, z ofertą znanego od pokoleń producenta polskich maszyn rolniczych marki Ursus, będzie owocne i przyniesie realne korzyści naszym wspólnym klientom z branży rolniczej" - powiedział wiceprezes SGB-Banku Ziemowit Stempin, cytowany w komunikacie.

Ursus to największy polski producent ciągników i maszyn rolniczych. Spółka posiada obecnie trzy zakłady produkcyjne: w Dobrym Mieście, w Opalenicy i największy w Lublinie, gdzie zatrudnia łącznie ponad 800 osób. Ursus produkuje rocznie ok. 1,5 tysiąca ciągników i kilka tysięcy maszyn rolniczych sprzedawanych w Polsce i na świecie.

Spółdzielczą Grupę Bankową tworzą: 202 banki spółdzielcze i SGB-Bank Spółka Akcyjna. Swoim zasięgiem grupa SGB obejmuje niemal całą Polskę. Banki grupy SGB nieustannie zwiększają obszar działalności handlowej, oferując usługi za pomocą sieci niemal 1 800 placówek oraz elektronicznych kanałów dostępu.

(ISBnews)

djmd3v3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djmd3v3
djmd3v3