Trwa ładowanie...

Słodkości u Gessler. 12 zł za taką drożdżówkę! Kto się skusił?

Dla celebrytów spożywanie drożdżówki nie jest zwykłą przyjemnością. To istne celebrowanie jedzenia, które wymaga ofiar. Ofiar pieniężnych! Choć wiele osób nie będzie chciało w to uwierzyć, gwiazdy za zwykłą drożdżówkę są w stanie zapłacić 12 zł.!

Słodkości u Gessler. 12 zł za taką drożdżówkę! Kto się skusił?Źródło: Fakt
d3knwnz
d3knwnz

Dla celebrytów spożywanie drożdżówki nie jest zwykłą przyjemnością. To istne celebrowanie jedzenia, które wymaga ofiar. Ofiar pieniężnych! Choć wiele osób nie będzie chciało w to uwierzyć, gwiazdy za zwykłą drożdżówkę są w stanie zapłacić 12 zł!

Jak na show-biznes przystało zwykłe ciastko do kawy, paradoksalnie, nie może być zwykłe. Liczy się nazwa cukierni, w której się takież ciastko zakupi! A za markę trzeba zapłacić słono, zwłaszcza jeśli to „Słodko Słony" Magdaleny Gessler (59 l.).

I choć znana restauratorka Magda Gessler w swoim programie nawołuje by restauratorzy obniżali ceny, sama ani myśli tak uczynić. Jak udało się nam ustalić, za małą porcję szarlotki zapłacimy u niej - 15 zł. Drożdżówki z wiśniami i serem to koszt 12 zł. Drogo? Nie dla gwiazd, które tak jak Małgorzata Foremniak (45 l.) czy Maryla Rodowicz są częstymi klientami lokalu.

d3knwnz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3knwnz