Trwa ładowanie...

Solidarność apeluje, by nie odkładać zakupów na ostatnią chwilę

Solidarność apeluje do klientów, by nie odkładali zakupów na ostatni moment. W piątek przewidywany jest bardzo duży ruch w handlu i byłoby dobrze, gdyby w wigilię ludzie już nie przychodzili do sklepów tuż przed ich zamknięciem.

Share
Solidarność apeluje, by nie odkładać zakupów na ostatnią chwilę
Źródło: Fotolia
d2en50p

W piątek i w sobotę wielu z nas będzie uzupełniało w sklepach braki w zapasach na wigilijny stół albo szukało prezentów pod choinkę.

- Warto się pospieszyć, bo jutro wszystkie galerie handlowe będą czynne tylko do godz. 14 - mówi Alfred Bujara, przewodniczący Sekcji Krajowej Pracowników Handlu NSZZ "Solidarność". Dodaje, że jego związek przez wiele lat walczył o to, by sklepy w Wigilię Bożego Narodzenia otwarte były krócej niż zwykle.

d2en50p

Alfred Bujara apeluje do klientów, by nie odkładali zakupów na ostatni moment. Dodaje, że w piątek przewidywany jest bardzo duży ruch w handlu i byłoby dobrze, gdyby w Wigilię ludzie już nie przychodzili do sklepów tuż przed ich zamknięciem.

Niektóre sklepy mogą być czynne w Wigilię dłużej niż do 14.00, ale mogą być i takie, których właściciele zdecydują o wcześniejszym zamknięciu. Najlepiej więc zrobić zakupy w piątek.

d2en50p

Podziel się opinią

Share
d2en50p
d2en50p