Trwa ładowanie...
d2o2x3t

Stopklatka zdecydowała o zmianie profilu portalu na oficjalną stronę kanału TV

Warszawa, 21.06.2016 (ISBnews) - Stopklatka podjęła decyzję w sprawie przekształcenia modelu funkcjonowania portalu Stopklatka.pl, który stanie się oficjalną stroną kanału Stopklatka TV, podała spółka.

Share
d2o2x3t

Portal będzie wspierał tym samym realizację strategii spółki, zakładającej większą synergię telewizji i internetu. Docelowo w portalu znajdzie się więcej treści związanych z ramówką kanału. Zakończenie działalności Stopklatka.pl w dotychczasowej formie oznacza zaprzestanie współpracy z częścią kilkuosobowego zespołu odpowiedzialnego za portal, podano w informacji.

Przekształcenie modelu funkcjonowania portalu pozwoli spółce ograniczyć koszty, co w dłuższej perspektywie pozytywnie wpłynie na sytuację finansową, wskazano również.

Kanał Stopklatka TV został uruchomiony w multipleksie pierwszym programu telewizyjnego 15 marca 2014 r. Jest to kanał filmowy, przygotowany przez specjalistów z Telewizji Kino Polska, Agory i portalu Stopklatka.pl.

Oferta programowa kanału filmowego Stopklatka TV opiera się na trzech podstawowych filarach: polska klasyka filmowa, produkcje europejskie i kino światowe.

(ISBnews)

d2o2x3t

Podziel się opinią

Share
d2o2x3t
d2o2x3t