WP
WP

Sygnity ma strategiczną umowę partnerską z firmą MISYS

Warszawa, 10.02.2015 (ISBnews) - Sygnity i MISYS podpisały strategiczną umowę partnerską, poinformował wiceprezes ds. sprzedaży w Sygnity Bogdan Zborowski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

"Dzięki temu partnerstwu nasza znajomość rynku oraz bogate doświadczenie zostało uzupełnione o możliwości, jakie oferują klientom sektora bankowego produkty MISYS. Obie firmy łączy innowacyjne podejście do projektowania i uruchamiania usług, zwłaszcza w bankowości online i mobilnej. Jestem przekonany, że ta współpraca przyniesie wymierne korzyści naszym obecnym i nowym klientom w bankach i innych instytucjach finansowych" - powiedział Zborowski, cytowany w komunikacie.

Tym samym Sygnity dołączyła do międzynarodowego grona firm partnerskich MISYS InFusion. Partnerstwo rozszerza znacząco ofertę Sygnity skierowaną do sektora bankowego wzmacniając pozycję firmy na rodzimym rynku, podano również.

"Współpraca z MISYS daje Sygnity możliwość oferowania innowacyjnych produktów globalnych, a także poszerzenie oferty produktowej o kluczowe produkty z obszaru core banking i digital channels, co pozwoli na wyjście na rynek z nową wizją bankowości Sygnity to firma znana i ceniona na polskim rynku. Ekspertyza, jaką w obszarze bankowo-finansowym posiada Sygnity, a w szczególności w podstawowych operacjach bankowych są wartością dla naszego partnerskiego programu MISYS InFusion, pozwalającą także wyraźnie wzmocnić naszą obecność na polskim rynku" - powiedział Dyrektor i Partner MISYS na Europę Środkową i Wschodnią Graham Clarke, cytowany w komunikacie.

WP

Jak zaznaczono jednocześnie, jednym z kluczowych celów Sygnity jest wzmocnienie pozycji na polskim rynku w obszarze profesjonalnych usług konsultingowych IT dla centralnych systemów bankowych, systemów bankowości elektronicznej i mobilnej oraz rozwiązań z obszaru bankowości skarbowej, i inwestycyjnej.

MISYS to globalna firma produkująca oprogramowanie finansowe.

Sygnity to producent oprogramowania, zajmujący się tworzeniem zaawansowanych systemów informatycznych dla firm oraz świadczeniem usług IT. W roku finansowym 2013/2014 (1 października 2013 - 30 września 2014) skonsolidowane przychody spółki wyniosły 500,90 mln zł.

(ISBnews)

WP

 

Polub WP Finanse
WP
WP