Trwa ładowanie...
d1c8ixq

Sygnity ma umowę z Ministerstwem Finansów o wartości 5 mln zł.

11.04. Warszawa (PAP) - Sygnity wspólnie z firmą Sputnik Software(grupa kapitałowa ATM) podpisało umowę na utrzymanie systemów BeSti@ i SJO BeSTi@ w Ministerstwie Finansów....

Share
d1c8ixq

11.04. Warszawa (PAP) - Sygnity wspólnie z firmą Sputnik Software(grupa kapitałowa ATM) podpisało umowę na utrzymanie systemów BeSti@ i SJO BeSTi@ w Ministerstwie Finansów. Wartość zlecenia to ponad 5 mln zł - podało Sygnity w komunikacie prasowym.

Umowa obejmuje między innymi usługi asysty technicznej zapewniającej utrzymanie systemów informatycznych, wsparcie użytkowników w zakresie instalacji, konfiguracji i użytkowania systemów BeSTi@ i SJO BeSTi@, a także wprowadzanie zmian związanych z tworzeniem nowych lub modyfikacją istniejących funkcjonalności. Umowa obowiązywać będzie przez okres 36 miesięcy.

Informatyczny System Zarządzania Budżetami Jednostek Samorządu Terytorialnego BeSTi@ funkcjonuje w jednostkach samorządu terytorialnego, Regionalnych Izbach Obrachunkowych i Ministerstwie Finansów od kilku lat, wspierając realizację zadań z zakresu planowania budżetowego oraz sprawozdawczości finansowej i budżetowej. W 2008 roku Sygnity wygrało przetarg na realizację, szkolenia i wdrożenie pilotażowe Systemu Zarządzania Budżetami Jednostek Samorządu Terytorialnego - Sprawozdawczość Jednostek Organizacyjnych SJO BeSTi@, który jest uzupełnieniem systemu BeSTi@ i stopniowo wdrażany jest w jednostkach organizacyjnych podlegających JST, których jest w Polsce około 60 tys.(PAP)

gsu/ ana/

d1c8ixq

Podziel się opinią

Share
d1c8ixq
d1c8ixq